Zabiegi w otc to czysta przyjemność połączona z efektem (2) Też jestem klientką, która do tego salonu trafiła przez grupona. Nie zgadzam... demba alicja - opinia (2) JESTEM NIE ZADOWOLONA, POWIEM WRĘCZ ZDEGUSTOWANA..Obsługa wykonuje zabieg z... alicja Jet care (2) bardzo dobry zabieg.Skora gladka. crewbarstar
Wizyta z gruponu (3) To był prezent od męża. Wart około 700 zł (teraz nie pamiętam). W cenie 3... Karis EMS (2) Bycie mamą ma piękną, radosną stronę życia - ma tylko jedno ale....wygląd... Aga Jestem rozczarowana (5) Wykupiłam z Grouponu kupon, umówiłam się na zabiegi, ale coś nie dawało mi... Ja JESTEM ZADOWOLONA (2) Na wizytę w OTC namówiła mnie koleżanka. Na początku ten pomysł wydawał mi... Kaczyńska Cyryla Warto przyjechac z daleka! (2) Moja wizyta w OTC była wynikiem starannej selekcji i nader ;-) podejrzliwego... Ewa Marcinkowska POLECAM!!! :) (2) Profesjonalny salon kosmetyczny i bardzo miłe, kompetentne panie kosmetyczki... Iza Polecam! (2) Jak zawsze warte polecenia. Skorzystałem z pakietu 10+2 EMS i rezultaty są... Robert Dz. Zadowolona (2) Jestem szczęśliwa,że trafiłam do salonu OTC. Jestem w trakcie korzystania z... Barbara D. rewelacja!!!!!! (2) polecam p. Kinge - pelny profesjonalizm we wszystkim. Nastepna wizyta w... Ania M. Coś wspaniałego ! Należą się wam 7-ki a nie 6-ki :) (3) Najpierw byłam na darmowym zabiegu. Profesjonalizm, nowoczesność i bardzo... Monika Ems + Narl jako pomoc w kształtowaniu sylwetki (2) Skorzystałem na przełomie sierpnia i września z pakietu NARL + EMS. Efekty są... Robert Polecam zabiegi EMS ! (2) Przez wakacje korzystałam z zabiegów EMS-elektrostymulacja mięśni. Od... Agnieszka Efekt - rewelacyjny (2) Od kilku lat walczyłam z przebarwieniami na twarzy. W OTC terapeutka... Barbara To naprawdę działa! Bez ściemy :-) (2) Długo decydowałam się czy skorzystać z zabiegów, ważna dla mnie była... Dąbrówka Sześć zalet , jeden "mankament" :) (2) Chcąc usunąć dwie głębokie zmarszczki odwiedziłam w lutym w sumie 4 znane... jaga W porównaiu z innymi - nie ma porównania ! (2) Od 2 lat korzystam z Waszych zabiegów. Z ciekawości, chcąc porównać z... Aldona polecam :) (2) Skorzystalam z zabiegu oczyszczajacego jet-m i i zlotej maski. Jestem bardzo... madzik