Obóz jeździecki z nauką języka angielskiego - OSTATNIE MIEJSCA

Młodzieżowy wakacyjny obóz jeździecki połączony z nauką języka angielskiego

Wakacyjny obóz jeździecki na Kaszubach połączony z nauką języka angielskiego to obóz dla tych wszystkich, którzy pragną spróbować swoich sił w jeździe konnej, których nie przeraża czyszczenie czworonożnych przyjaciół i którzy mają ochotę sprawdzić, czy faktycznie przysmakiem koni jest marchewka i kostki cukrowe. Początkującym jeźdźcom udzielimy kilku bardzo cennych lekcji na lonży, a następnie – w zależności od postępów w nauce i obycia z koniem – przejdziemy przez kolejne stopnie zaawansowania. Doświadczonym jeźdźcom umożliwimy wyjazd w teren.


MIEJSCE:

Chynowie to niewielka miejscowość położona w samym sercu północnych Kaszub, gdzie czyste powietrze i obcowanie z przyrodą to dwa podstawowe atuty tego regionu. Dodatkowo Chynowie oddalone jest od najbliższego miasta o 20km, a sam Ośrodek nauki jazdy konnej i wypoczynku Hajduki położony jest w odległości kilometra od miejscowości Chynowie, tuż na skraju pięknego lasu. Dzięki takiemu usytuowaniu naszego Ośrodka Nauki Jazdy Konnej Hajduki, możemy zagwarantować Państwa pociechom wypoczynek w ciszy, z dala od zgiełku miast, czy miejscowości wypoczynkowych. Relax i błogi spokój jakiego można tu zaznać, z pewnością pomoże Państwa dzieciom na regenerację sił po wyczerpującym roku szkolnym. Pamiętamy również o tym, że w zdrowym ciele zdrowy duch - naszych hasłem przewodnim tegorocznego obozu – dlatego dołożymy wszelkich starań, by zachęcić dzieci do częstszej aktywności fizycznej, poprzez zajęcia z końmi, a także dodatkowe zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone podczas wakacyjnego obozu z końmi


ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek wyposażony jest w pokoje 2,3 a także w pokoje rodzinne mieszczące do 5 osób. Każdy z pokoi posiada pełny węzeł sanitarny, a także telewizję satelitarną. Na terenie Ośrodka można skorzystać z ogólnodostępnej kuchni, a także z sali kominkowej.


NAUKA JAZDY KONNEJ:
Nim zasiądziemy na grzbiecie jednego z naszych koni, poznamy zasady opieki nad końmi, nauczymy się je siodłać, czyścić, karmić by ostatecznie dobrnąć do najbardziej oczekiwanej przyjemności: nauki jazdy konnej!!


Jedną z najważniejszych zalet wypoczynku w Ośrodku Nauki Jazdy Konnej i Wypoczynku Hajduki są niewielkie grupy do 14osób, dzięki czemu możemy Państwu ZAGWARANTOWAĆ iż każde z dzieci spędzi na grzbiecie konia, przynajmniej 2 godziny dziennie. Nieliczne ośrodki kierują się jakością prowadzonych zajęć jak również bezpieczeństwem Państwa dzieci, dla nas to podstawa!!

Nauka odbywa się pod okiem zawodowego instruktora, który początkującym pomoże opanować podstawy jazdy konnej, a bardziej zaawansowanym jeźdźcom pomożemy utrwalić zdobytą wcześniej wiedzę. Codziennie zajęcia z jazdy konnej: lonża, maneż, jazda terenowa - dostosowana do stopnia zaawansowania.

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
Zajęcia prowadzone są akredytowanego tłumacza, absolwentkę studiów filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie. Godzinne zajęcia z podziałem na grupy według stopnia zaawansowania uczestników, z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące stosowania odpowiednich czasów, używania mowy zależnej czy strony biernej. Dodatkowo wzbogacimy Wasze słownictwo o kilka nowych pojęć, w tym również pojęcia związane z nauką jazdy konnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Obóz jeździecki z nauką języka angielskiego - OSTATNIE MIEJSCA

Rzeczywiście, bardzo polecam, moja córa już raz była, teraz jedzie poraz kolejny z wielką chęcią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne obozy językowe organizuje https://youenglish.school/wyjazdy-jezykowe/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Suplementy sportowe (5 odpowiedzi)

Dzień dobry. Mój partner i ja planujemy nabrać czystej masy, a następnie zająć się rzeźbieniem...

Jak przygotować swoje buty do biegania zimą ?. (3 odpowiedzi)

Jak przygotować swoje buty do biegania zimą ?. Ja stosuję " oddychające " powłoki hydrofobowe...

Bieganie zimą (18 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...