Tomasz - ocena (1) Kolejna współpraca z Panem Maciejem i kolejny raz jestem bardzo zadowolony!... Tomasz Piotr - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Macieja skrupulatnie sprawdził on... Piotr mleszczynski - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi i pomocy, którą Pana Macieja. Pan Maciej... mleszczynski
Mateusz B - ocena (1) Pan Maciej to profesjonalista w każdym calu. Świetnie zorganizowany, z bardzo... Mateusz B Dorota P - opinia (1) Dziękuje Panie Macieju za profesjonalna ocenę mieszkania. Bez Pana pomocy nie... Dorota P Marcin Pawlak - opinia (1) Korzystałem z usług Pana Macieja w celu sprawdzenia stanu technicznego domu z... Marcin Pawlak Mariusz - opinia (1) Panie Macieju dziękujemy za odbiór domu w Rumia.os.Rajska.Pelen... Mariusz Bozena Nowakowski - opinia (1) Pan Maciek, przeprowadził fachowa inspekcje naszego nowego mieszkania na... Bozena Nowakowski Damian - opinia (1) Bardzo polecamy Pana Macieja. Zjawił się na czas, zauważył aż 17 usterek na... Damian Maciej W. - opinia (1) Jestem Bardzo, bardzo zadowolony z usług Pana Macieja mojego imiennika,... Maciej W. Marlena i Sebastian - opinia (1) Niesamowicie profesjonalne podejście do klienta przy jednoczesnej otwartości... Marlena i Sebastian Karol - opinia (1) Skorzystałem z usług firmy by ocenić stan techniczny domu z rynku wtórnego.... Karol Michał N. - opinia (1) Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do tematu. Dziękuje za odbiór... Michał N. Mikołaj - opinia (1) Powiem tak Panie Macieju pełen szacunek i podziękowanie z profesjonalny... Mikołaj Marcin Świerczyński - opinia (1) Z uslug korzystalem dwukrotnie. Za kazdym razem bylem bardzo zadowolony. Pan... Marcin Świerczyński Aneta Barzowska - opinia (1) Świetny kontakt, profesjonalne podejście do klienta. Będziemy na pewno... Aneta Barzowska Zuzanna Frąckiewicz - opinia (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i spostrzegawczości pana Macieja.... Zuzanna Frąckiewicz Marcin - opinia (1) Dzisiaj Pan Maciej pomagał w sprawdzeniu stanu technicznego mieszkania od... Marcin Barbara - opinia (1) Panie Macieju, dziękuję za profesjonalną pomoc w odbiorze mieszkania. Pan... Barbara Basia - opinia (1) Bardzo polecam! Bardzo dokładne sprawdzenie mieszkania, cenne uwagi,... Basia