Oddział Ginekologiczno-Położniczy

Szpitale

Gdynia, Powstania Styczniowego 1

Kaśka, babcia Kubusia - ocena (1) Personel szpitala-sala porodowa, jestem bardzo mile zaskoczona. Panie położne... Kaśka, babcia Kubusia Izabela L. - ocena (1) W szpitalu miałam przeprowadzoną operacje cesarskiego cięcia. Lekarze... Izabela L. Dagmara - opinia (1) W czerwcu tego roku byłam jednodniową pacjentką na oddziale ginekologicznym w... Dagmara
Diana - opinia (1) Przeczytałam poniższe wpisy i oczywiście każda kobieta ma prawo do własnej... Diana Brak autora - opinia (1) Po pierwszym porodzie, który odbył sie w innym szpitalu bardzo obawiałam sie... Brak autora M. - opinia (1) Nie mogę dać nawet za wyposazenie 5, skoro izba przyjec miała prehistoryczny... M. Bożena C. - opinia (1) Na początku września byłam pacjentką oddziału ginekologiczno -położniczego.... Bożena C. Anna - opinia (1) Chciałam podziękować wspaniałemu personelowi zwłaszcza Izby Przyjęć O.... Anna Iza - opinia (1) Polecam każdej przyszłej mamie porodowke w Gdyni! Zarówno wyposażenie... Iza Daria - opinia (1) Na stronie internetowej nie ma żadnej informacji o tym, że nie ma już... Daria Agga - opinia (1) W szpitalu w Redłowie urodziłam w marcu 2021. Polecam szpital wszystkim... Agga Edyta - opinia (1) Bardzo dziękuję za opiekę okołoporodową, spotykałam się z różnym traktowaniem... Edyta Ewa - opinia (1) Niestety nie miałam okazji skorzystania z sal porodowych przez bardzo szybki... Ewa Nie polecam tego Szpitala. (1) Miałam zabieg, usuniecie polipa endomentrialnego. Zabieg został wykonany... Żanna Sokal Ginekologia - jestem zachwycona (1) Polecam oddział ginekologiczny. Fantastyczni, mili, kompetentni i pomocni... Justa