Ogniem i Piecem

Bistro Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 87

Bartosz - opinia (1) Mega pyszna i jedna z lepszych w trójmieście. Najlepsze oliwy !!! Bartosz Tomo - opinia (1) Pizza może i dobra ale obsługa beznadziejna. Bardziej zajmują sie sobą i... Tomo Błażej - opinia (1) Z opinii znajomych usłyszałem, ze to najlepsza pizza jaką jedli i... Błażej
Kasia - opinia (1) Z każdym zamówieniem zamówieniem coraz większy Syfffff!!!!! Nie używam takich... Kasia Nie to co chciałem (1) Zamówiłem pizzę z pieczarkami, niestety dostałem inną z kopcem z rukoli. do... Marek Pyszna pizza (1) Polecam ten lokal. Przepyszna pizza, idealna jako udane zakończenie wieczoru... Paweł Polecam (1) Jadłem pizzę.. dobre ceny a jakość składników na wysokim poziomie. Warto wpaść Piotr Obsluga w Gdyni Ogniem i piecem (1) Obsluga w lokalu fatalna nie informują że trzeba samemu wziazc sztućce nie... Anonim zdecydowanie na TAK (1) Byliśmy w knajpce kilkakrotnie i na pewno wrócimy; pizza i makaron carbonara... Ona pizz(a) stop (1) co by dużo nie mówić - placki super, obsługa super, ciekawe eventy, wygląd... Kleofas Świrtny lokal (1) Pyszna pizza i carbonara. Kawa również bardzo dobra. Na pewno tam wrócimy. Adam Doskonała atmosfera i PIZZA (1) Poza tym, że jedzenie jest super, to atmosfera bistro jest ciepła, wręcz... Elle pychota (1) Polecam! Smacznie, sympatycznie i czyściutko. Paula ruda - opinia (1) Dawno nie jadłam tak super lasagne oraz kremu z pomidorów. Po prostu pycha.... ruda Właścicielu zainteresuj się (1) Dzisiaj po raz drugi (pierwszy raz był bez zarzutu) udałem się po pizzę na... Macias WSZYSTKO CO DOBRE SZYBKO SIE KONCZY... (1) tak i jest z tym miejscem... fatalna jakosc sera, pizza albo niedopieczona... Mitchelle Świetne! (1) Genialne miejsce obsługa super no i te bułeczki - PYCHOTA. Będę zaglądał... Michał EKSTRA! (1) byłam już kilka razy, zawsze świeże pieczywo, przemila obsluga. i ten... magda