Opel Astra I

Astra, choć nie jest już najnowszą konstrukcją, zdaje się być nadal wartym uwagi autem, zarówno dla poszukujących samochodów używanych, jak i nowych. Model ten zastąpił wysłużonego Kadetta w 1991 roku, a w 1998 przeszedł poważny facelifting. Od 1994 roku Astra I była montowana na Żeraniu. Do Polski dostarczane były silniki 1.4 oraz 1.6 z pojedynczym lub wielopunktowym wtryskiem paliwa i auta ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

gumek ..gowno sie znasz ;]

po 1 honda crx to stare redło zobacz sobie wnetrze siedzisz jak w żelazku zero poczucia bezpieczenstwa a ze sa silniejsze silniki to fakt lecz kazdy rozsadny woli wlac 10 l gazu na 100km niz 20;] pozdrawiam nierozsadnych ludzi takich jak ty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciężki samochód

miałem problemy z głowicą od 1.4 na pełnym wtrysku 95r
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1.8i lpg sekw.kombi

witam,asterke mam niecały rok autko jeżdzi bez zarzutu nie czuje różnicy jazdy na pb czy na lpg leje do baku i ogień, wcześniej miałem kadeta 86r 1.3 też z gazem i bez zarzutu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTERNIK opel astra 1.4

hej jezdze astra juz chyba z 2 lata i nie narzekam.super auto nie zbyt duze bo hitchbag ale dosyc szybkie i zwrotne atyko silnik mogl miec mocniejszy.swoje juz przeszlo bo kilka razy bite ale nie widac ani sladu.nie wyobrazam sobie jezdzic innym autem niz moj asternik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1.6 16V

Czy moze mi ktoś podpowiedzieć jak w prosty sposub wymontować śilniczek krokowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zadowolony jestem

witam! ja mam astre 1.4 heathback z 1992r jak na wiek samochodu to jest idealny!! zero rdzy jak go kupiłem w lipcu 2006 to miał 194tys.km teraz ma 264tys.km jezdze ja do pracy prawie 500km w jedna strone i ani razu mnie nie zawiódł!!!! wymieniłem w niej dwa razy rozrzad. wymieniłem tez klocki hamulcowe i oczywiscie olej co 10tys.km jak btm kiedy zmieniał samochód to tylko na astre tylko w nowszej budzie!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RATUNKU POMOCY

MAM OPLA ASTRE 1.6 BENZ.ROK 93.CAŁY CZAS PALI MI SIE CZEK I MAM 3000 OBR. PRZY TYM PALĄ MI SIE SILNICZKI KROKOWE.MECHANICY W MOIM MIESCIE POWIEDZIELI ZE NIE WIEDZA CO JEST ZA PRZYCZYNA.MOZE KTOS MOZE MI POMÓC !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dhsh,

jechałem astra 1,6 rok 93 175km/h ale sadze ze to jest najwiekszy złom.dlatego ze cos mi sie zrypało przy silniku krokowym i nikt nie umie tego zrobić.cały czas pali mi sie czek i pala mi sie silniczki krokowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TOMEK

ASTRA III 1.7 CDTI 2004
MAM PROBLEM Z CIĘŻKIM ODPALANIEM ZIMNEGO SILNIKA ODPALA PO KRĘCENIU OKOŁO 5 SEKUND JAK JEST ZAGRZANY JEST OK I CZY ON POSIADA KONTOLKE GRZANIA SWIEC ŻAROWYCH BO MÓWIA ZE TEN ROCZNIK NIEMA NOWSZE MAJĄ 2006 SPRAWDZALEM. PODPIOLEM POD KOMPUTER JEST OK TYLKO CZUJNIK TEMP. ALE ZEWNĘTRZNEJ WARIUJE BO BYL BITY W PRZÓD DO SWIEC PRĄD DOCHODZI KONTROLKA GRZANIA NIEZAPALA SIE WOGÓLE

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1,8 i sedan

Mam ego opla od 4 miesięcy. z ym silnikiem (1,8 i ) to super samochód. Muszę przyznać że nie jeden ma ze mną problemy aby mnie dogonić, lub wyprzedzić. mam insalacje lpg i różnicy w przyspieszeniu prawie nie widać. Polecam, b. dobry samochód:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

drzwi

mam pytanie /mam astre w kombi 94r. z prawymi drzwiami przednimi do wymiamy czy pasuja od sedana lub wersji 5 drzwiowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1,6 1993

wdzięczne i ekonomiczne autko, ale tylne błotniki trzeba było wymienić i progi. Blacharz założył nadkola do tyłu ale przy dużym obciżeeniu pasażerskim i bagażowym - trą. Albo są za pltkie albo nie wyprpfilowane przy montażu - trzeba sprawdzać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra II

Czy ktoś może powiedzieć na temat korozji w astrze II ,??? Obejrzyjcie swoje auta i opiszcie czy coś u was się dzieje,,pamiętajcie tylne nadkola(na rantach)- pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra II

Czy ktoś może powiedzieć na temat korozji w astrze II ,??? Obejrzyjcie swoje auta i opiszcie czy coś u was się dzieje,,pamiętajcie tylne nadkola(na rantach)- pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra II

wszystko ok, oprócz tego ,że w tylnych nadkolach a dokładnie na rantach atakuje rdza,samochód jest z 2000 roku.słyszeliście o czymś takim ??? .W Toyocie to nie do pomyślenia>.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra II

wszystko ok, oprócz tego ,że w tylnych nadkolach a dokładnie na rantach atakuje rdza,samochód jest z 2000 roku.słyszeliście o czymś takim ??? .W Toyocie to nie do pomyślenia>.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie kupujcie sprowadzanych samochodów

kupilem w auto-komisie sprowadzon ASTRE I. 1.6i 93r Wszystko byBo OK, ale po miesiacu zaczela wariowac. Badania komputerowe nic nie daly.Nie ma zadnych bledow ani uszkodzen a jednak auto nie jezdzi !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam chce kupic vectre 2 l diesel

moze ktos mi cos powie o tych autach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sz.uzytkownicy Astra II

posiadam ww. auto model Elegance 18 16v mam problemy-1szy to w czasie redukjo biegow obroty spadaja do zera i gasnie najgorzej jest na swiatlach(skrzyzowania) praptownym nacisniecu na sprzeglo-2gi to auto przedtem przy raptownym nacisnieciu gazu wyskakiwalo teraz slychac w silniku zduszony warkot jkby sie dusilo dopiero pozniej wchdzi na swoje obroty.Opinii jest tyle ilu mechanikow nadmienie filtry swiece wymienione badania na komputerze nie wykazaly jakichkolwiek usterek.Moze ktos pomozemi w tym. Dziekuje.PISZCIE NA EMAIL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pomocy

witam! właśnie zakupiłem asterke 1.6 i w automacie z 1994 rokui super się bryka ale pali ok 14 l na 100. czy to normalne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...