Opel Konocar

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

Gdańsk, al. Grunwaldzka 303

NIE POLECAM! (2) Wzystko zaczelo sie w porzadku, szybka diagnoza, w miare mila obsluga.dopiero... Lukasz nie szanuja Klienta (1) Auto na gwarancji. Kupione w 07.2010. 5xjezdzenie do serwisu...na darmo...bo... XYZ profesjonalnie !! (1) Sprawnie , profesjonalnie, sympatycznie!!. Robiłam przegląd mojej Astry.... Monika
dobry serwis (1) Od trzech lat jestem właścicielką Opla Astry i od tego czasu serwisuje... Magda Drobińska bardzo zla obsluga (1) w moim przypadku zostały wymienione sprawne czesci; zostalem skasowany na 800... tomek nigdy więcej!!! (1) kupiłem u nich corsę 1.2 benzyna. Samochód rocznik 2005 kupiony na początku... bex Zadowoony (1) Kupiłem w tym roku w salonie Konocar Zafirę, krótko i na temat Pan Marian... A.S. Polecam (1) Miła i sprawna obsługa, koszt serwisu wysoki, ale to normalne u... Amelka konocar - nigdy więcej! (1) Corsa 1.0, 2003. Płacilem za coroczne 500-600zł za przeglądy. Po 3 latach w... osa POLECAM!!! (1) Jesli chcesz byc dobrze obsluzony, w milej, luznej, ale kiedy trzeba... Zadowolony Arogancki dealer (1) Zakupiłem Corsę w 2002 r. Firma nie jest skłonna do negocjacji ponad ofertę... azilot