Opel Konocar

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

Gdańsk, al. Grunwaldzka 303

Benek - opinia (1) Profesjonalne, szybko, chciałbym napisać Tanio. Benek Usługi serwisowe (1) Obsługa klienta jak i jakość wykonywanych prac poniżej oczekiwań. Pierwsza... AndrzejL Fajny salon z fajnymi ludźmi! (1) Ładny salon z bardzo miłą i profesjonalną obsługą! Handlowiec bardzo pomocny,... Janek
Super serwis (1) Profesjonalna obsługa, super podejšcie do klienta, szybkie ustalenie... Henryk Wakulewicz Wszytsko zgodnie z oczekiwaniami! (1) Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Przede wszytskim świetna obsługa i... Robert Vectra C 1,9 cdti (1) Wizyta w Opel Konocar i znowu się nie zawiodłem. Trafna i szybka diagnoza,... manbike oferta (1) Profesjonalna obsługa uczciwe podejście do klienta fachowa pomoc polecam ten... Bogdan Dziadostwo (9) Przyjechałam do tego salonu, aby dokonać zakupu auta, zaparkowałan na przeciw... niezadowolona klientka Najlepszy serwis z trójmiejskich ASO jakie poznałem (1) Znakomity ASO. Jestem już klientem różnych ASO w Trójmieście ale tak... Tadeusz super serwis (4) Byłem w konocar już trzeci raz. Zawsze wydawało mi się, że usługi w ASO są... manbike serwis - tragiczny (1) Ostrzegam wszystkich. Tak jak ktoś wcześniej powiedział buta, amatorka i... kient opel Vectra (2) Serwis polecam ogromnie! Szybka i bardzo profesjonalna obsługa. Do czynienia... Mikołaj NAJLEPSZY SERWIS W TRÓJMIEŚCIE! (2) Świetni fachowcy.U Hallera chcieli mnie skasować 1200 zł a tu zapłaciłam 148... Zbyszek Najgorsze co mnie spotkało to ten serwis (1) Hamstwo i buta, a przy tym totalny brak fachowosci, ceny z kosmosu ale na... Beata Stanowczo odradzam (1) Oddałem auto po kolizji do konocar na kobieli 4 i gorzko tego żałuję. Naprawa... Maciej Pieniak Mieszane uczucia (1) Korzystałem z ich usług dwukrotnie i raz było wszystko dobrze, a drugim razem... Artur Zdecydowanie nie polecam (1) Przestrzegam przed korzystaniem z tego "serwisu". Zanim zostawi się samochód,... mmcx salon (1) fajni handlowcy :) R przemiła obsługa w Salonie (1) Nie kryje, że przed zakupem samochodu Opel Insignia objechałem pozostałe... JD Super (1) Witam. Kupiłam w firmie Konocar Opla Corsę. Na początku chyba zjeździłam pół... Jadwiga K.