BC - ocena (1) Obsługa na tragicznym poziomie BC Anna - ocena (1) Odradzam, właściciel hajkowski bierze zlecenie, duża kasę i nic nie robi,... Anna Lukasz - ocena (1) Bardzo dobry kontakt, bezproblemowa obsługa i przyjazna atmosfera, gorąco... Lukasz
Nadia - ocena (1) Stajnia byle jaka,pełna żenada,za to usługi tych samych instruktorek w night... Nadia Arek F. - ocena (1) Wszystko przebiegło doskonale i bardzo sprawnie Arek F. Rodzic - ocena (2) Wspaniałe przedszkole. Lepiej nie mogliśmy trafić. Łza się w oku kręci, gdy... Rodzic Piotr - ocena (1) " Ta opinia jest kierowana do tych którzy potrafią czytać ze zrozumieniem,... Piotr Karolina - ocena (1) Wspaniałe jedzenie! Jestem zachwycona! Karolina JanCim - ocena (1) Kancelaria prowadziła moją sprawę wzorowo. Na każdym kroku czułem się w pełni... JanCim Dr Beata Bylinski - ocena (1) Wspaniale! Relax, medytacja, cudowny masaż ! Dr Beata Bylinski Anna Czuba - ocena (1) Przepyszne lody rzemieślnicze. Próbowaliśmy Malibu, chałwowe i śmietankowe z... Anna Czuba Piotr - ocena (1) Panowie szybko i sprawnie przeprowadzili nas już drugi raz w ciągu miesiąca.... Piotr Lukis - ocena (1) W skrócie, bardzo dobra pizza Lukis Kinga - ocena (1) Przepyszne lody, duży wybór smaków i przemiła obsługa Kinga Anna - ocena (1) Jestem pod wrażeniem! Pan Krzysztof bardzo sprawnie i kompetentnie... Anna Julia - ocena (1) Cudowne miejsce na mapie trójmiasta i przemiłe Panie, które są... Julia Agnieszka - ocena (1) Po raz drugi skorzystałam z usługi wyceny mieszkania przez p.Katarzynę... Agnieszka Barbara - ocena (1) Idealna opsluga klienta i bardzo dobre doradztwo w wyborze hotelu. Bardzo... Barbara Alicja - ocena (1) Pani Karolina trafnie nakierunkowuje i kolejny raz uspokoiła moje emocje... Alicja Karka - ocena (1) Generalnie burgery smaczne minus za brak wyboru rodzaju bulki bo nie każda... Karka