" Ta opinia jest kierowana do tych którzy potrafią czytać ze zrozumieniem, nie pomniejszy to liczby klienteli która tam trafia ale przynajmniej kilku myślących powstrzyma przed popełnieniem błędu"

Po pierwsze jak zrobisz rezerwację i ktoś po tobie zrobi rezerwację na większa liczbę osób to Cię wywalą albo przesadzą , jak się zgodzisz to ok zostaniesz przesadzony jak nie to tracisz rezerwację - szczyt chamstwa.

Chciałem spróbować wszystkiego po trochu: zupa z klopsikami wołowymi ( mam nadzieję) - na prawdę dobra, to już koniec jakichkolwiek plusów. Minusy : pizza to kpina , bułkowe ciasto , słabej jakości składniki , ohydny ser, zwiędła rucola- nie jedz tam pizzy! po pizzy odechciało mi się próbować dalej...

Obsługa: ponoć trafiliśmy do najgorszego rewiru jak mówili goście ze stolików obok, koszmar czyli tzw. obsługa "warzywna"- miła ale chyba jest problem ze "słuchaniem ze zrozumieniem" ....

Reasumując: jeśli nie ma dla Ciebie znaczenia , jakość składników, napieprzająca "muza" ( dudniące basy - w opinii obsługi ( ciekawostka językowa) " bardziej ściszyć się nie da!!??!! z głośników, mierna obsługa, i brak szacunku to z całego serca polecam Ci tę jadłodajnię.