Piotr - ocena (1) Super restauracja wszystko jest bardzo pyszne. Polecam! Piotr Katikq - ocena (1) Najlepsze jedzonki w mieście Katikq Piotr - ocena (1) " Ta opinia jest kierowana do tych którzy potrafią czytać ze zrozumieniem,... Piotr
Julia - ocena (1) Super obsługa, mega klimat, zamówiliśmy sałatkę z krewetkami i grillowanego... Julia ALC - opinia (1) Jak zawsze niezawodna pizzeria. Duże menu. U w miarę duże porcje. Pizza... ALC Albert - opinia (1) Mięso niesmaczne, niedopieczone, jałowe brak sera tona ketchupu. Brak... Albert Agnieszka - opinia (1) Obsługa i jedzenie - wszystko na plus. Agnieszka Klient - opinia (1) Pizza sucha, całkowicie bez smaku. Zamówione grube ciasto miało swoje... Klient pizza mountain (1) Zamówiłem pizze mountain bez szczypiorku. W menu istnieje informacja o serze... michał Ponad godzinne czekanie (4) Pizza ok, ale ponad godzinne czekanie na jej dostarczenie do mieszkania... Ania Dobra czwórka ale trzymajcie poziom (1) Pizza dobra spicy mexican oraz hot supreme, burgery trochę za dużo cebuli... meff Oby było lepiej (1) Zamawiałam wielokrotnie i polecałam znajomym. Niestety ostatnim razem bardzo... Halina Zachęcająco, ale trzeba trzymać poziom (1) Zamówiłem w ostatnich 2 tygodniach dwie pizze - jedną średnią, drugą XL. Obie... Macias polecam!! (1) Smacznie, składniki dobrej jakości, obsługa sympatyczna. Raczej zamawiam, ale... agata Nie polecam, dwa zamówienia - pierwsze i ostatnie (1) Zamówiłam kiedyś najostrzejszego hamburgera i okazało się że tajnym... Anna spicy mexican (1) pizza dobra, mieso mielone mogloby byc lepsze. Sos czosnkowy niejadalny(... qwerty Totalna tragedia (1) Pamiętając, że kiedyś Brooklyn był średni (nigdy nie był dobry, po prostu... peterb Tragedia. (1) Pizza została dostarczona trzy godziny po złożeniu zamówienia, a zapewniono... Magda Nigdy więcej!!! (1) Nie polece "tego czegoś" nikomu bo pizzerią tego nazwać się nie... Niezadowolony W Gdyni lepiej nie zjecie (1) Szczerze polecam jako Gdynianin. Większość gdyńskich pizzerii i restauracji... Paweł Borkowski