POLECAM! (1) Jadam od okolo 3 miesiecy w tej pizzeri i od tej pory nie zadzwonilem ani nie... Bartosz Chłopcy w krótkich spodenkach (2) Bardzo niesmacznie wygląda gdy panowie w krótkich spodenkach i owłosionymi... Mirrr najpyszniejsza pizza w 3miescie! (1) pizza z super jakosci skladnikami, a do tego jej rozmiar! jestem bardzo na... ona
Zniesmaczeni klienci (2) Witam! Nie polecam pizzy z tego lokalu. Zamówiliśmy po raz pierwszy z tej... titinka1988 Ceny??? (2) Jedzenie przyzwoite ale ceny zabójcze. Najdroższa pizza w Gdyni. Nie rozumiem... alex bardzo smaczna pizza (1) pizza jako ciasta jest bardzo dobra, tak samo sos. rowniez pizze jako... kolibka Pizza rewelacja (5) Pizza rewelacyjna za naprawdę przystępną cenę.Świeże,ciekawe składniki,pyszne... Agnieszka Bardzo dobra pizza ale pytanie o napiwek to zenada (1) Jezeli chodzi o jedzenie to pizza jest najlepsza w miescie. Polecam nr 25.... Pawel Brooklyn pizza - mega dobry cheesburger (1) 1. Cheesburger pierwsza klasa...nigdy lepszego nie jadłem..... 2. Pizza też... borko Wystawiam szczerą ocenę. (1) Mimo, że rzadko wystawiam jakiekolwiek oceny, komentarze, to dzisiejsze... Anonim Centrum - 3 Maja (1) To zawsze była moja ulubiona pizzeria, ale niestety dziś się zawiodłam :(.... Pola słaba obsługa (1) Pizza sama w sobie bardzo dobra, jednak kultura pana z irokezem w ciemnych... Maciej Grzeszczyk Przeszliścei moje oczekiwania (1) Zanim cokolwiek napiszę to dodam że nie zjadłem całej pizzy a już chcę dodać... Krzysiek rewelacja (1) ciasto cieniutkie i bardzo smaczne dodatki proporcjonalnie do ciasta papryka... kuba To jest to (1) Takiej pizzeri szukałem po cały Gdańsku. Żadne Telepizze, krokodyle, Vesuvie... mb Najlepsza pizza Gdyni. (1) Najlepsza pizza Gdyni, a może nawet i w Trójmieście. Art rewelacja (1) przed chwilą otrzymaliśmy zamówienie i jednym słowem rewelacja, pizza... kaśka Pizza jedna z najlepszych! (1) Powiem szczerze, że często zamawiam pizze z Brooklynu. Jest przepyszna,... Najedzona i zadowolona klientka. Dobra pizza ale obsluga fatalna (2) Pizza dobra ale nieustanie mylone zamowienia . Zdarza sie tez ze dojezdza... Adam JEDZENIE PIERWSZA KLASA!!! (1) Przepyszne, delikatne a zarazem chrupiące ciasto, świerzutkie składniki oraz... Wojtek