MAD DOG (1) W tej restauracji zjecie coś niepowtarzalnego - mianowicie hamburgera z... Andrew To juz nie ten sam brooklyn (1) Chytry dwa razy straci. Brooklyn przez jakiś czas nie miał konkurencji... Rafał niemal 2 h na potrawę (2) Dla tych, którzy cenią sobie czas - i gdy zamierzają zjeść max. po godzinie -... Niezadowolona Klientka
Ogromny Minus! (1) Zamowilem niedawno pizze przez tel z zurawina na pizzy. Gosciu odparl ze na... Damian Fuj. (1) Wystawiłam ocenę 2 zamiast jeden, tylko dlatego, że Pan kierowca był... Luna Zamiawianie przez internet (1) 3 ostatnie zamówienia były niekompletne bądź zostało przywieziona inna pizza... Łukasz bardzo dobre (1) Zamawiam pizze od dluzszego czasu. Kiedy pojawil sie problem z dostawa w... Arturo Średnio (4) Zachęcony pozytywnymi opiniami zamówiłem pizzę i przyznam, że spodziewałem... Marcin Ciężko znaleźć smaczniejszą pizzę w Gdyni! (1) Zawsze punktualni, nawet jeśli niekiedy trzeba czekać 1,5 h na jedzenie to... Marczi Rewelka (1) Jedzenie i obsługa super, cena satysfakcjonująca. Polecam mega ostry sos do... Metyl NIEUSTANNIE NAJLEPSZA PIZZERIA W 3MIEŚCIE (1) Pizza nie ma sobie równych! Burgery takie jak być powinny! Wszystko bez... Zadowolony klient! Polecam, ale... (1) Jestem stałym klientem pizzerii Brooklyn, jeśli zamawiam pizzę to tylko od... Malizna zimny kebab.... (1) napisałem wczoraj maila iż trzeci raz zamawiam kebaba i trzeci raz jest... ostatni raz niestety wspaniala pizza (1) Najsmaczniejsza pizza w Gdyni i nawet nie wiem czy nie w calym trojmiescie;)... Adam 3 raz zimna piza, tym razem rezygnuje (2) Poniedziałek godzina 14 zamowienie dojezdza w godziny i 5 minut. Pizza jest... P.W Polecamy! (1) Jedzenie przepyszne, solidne porcje znakomitej jakości. Ciasto pizzy palce... Śląska ;) POLECAM (1) Jak pizza to w Brooklynie. Obsługa bardzo w porządku, pizza świetna, nie... lubię_pizzę Jedna z najlepszych pizzerii w Gdyni (1) Zawsze bardzo sympatyczna obsługa, zawsze bardzo dobre jedzenie, bardzo dobry... marinade Pizza zawsze dobra a dziś wpadka (1) Muszę pożalić się na dzisiejsze zamówienie.. Wyraźnie było powiedziane jaki... Magda Przepyszna! (1) Uwielbiamy z mężem tą pizzerie! Jesteśmy stałymi bardzo zadowolonymi... Miimii