Zdecydowanie polecam (1) Pierwszy plus za jakość i smak pizzy - jest najlepsza jaką jadłam. Decydującą... Maja Błaszczuk Najlepsza pizza jaką jadłam! (1) Pizzeria - REWELACJA ! Najlepsza pizza jaką jadłam w życiu! HAWAIAN BBQ... Madlen rewelacja (1) Największe zagrożenie i pokusa dla mojej diety:))) Jak dotąd wszystkie... Ola
PODWÓJNY SER... BRAK (1) JUZ DRUGI RAZ ZAMAWIAM PIZZE Z PODWOJNYM SEREM, KASUJA DODATKOWA KASKE A... NIEZADOWOLONY STAŁY KLIENT Bardzo dobra pizza i nie tylko! (1) Regularnie mam przyjemność jeść w Brooklyn Pizza i zawsze jestem bardzo... Krystian S. Bardzo dobra pizza :) (1) Często zamawiamy do firmy jedzonko - świetna pizza - polecam :) Karol smacznie (1) Bardzo smacza i duza pizza. polecam 'village' ale inne tez sa swietne olek Jedna z najlepszych jak nie najlepsza. (1) Poszukiwałem dobrej pizzerii w Gdyni już od dłuższego czasu. Zazwyczaj jak... A mniammmmmmmmmmmmmmmmmmm;) (1) zamowilam telefonicznie juz bylam nerwowa bo minela ok 1 h od zamowienia ale... natallia Smakosz26 - opinia (2) Pyszne Pizze a sosy do nich są wyśmiemite nigdzie w Gdyni nie ma tak dobrych... Smakosz26 moja pierwsza wizyta w brooklyn pizza (1) Bardzo spodobala mi sie ta pizzeria, sympatyczna obsluga, dosc przyjemnie i... Boria pizza duża (1) Ciężko znaleźć z ulicy, ale jak już się trafi to pewnie i zawróci nie raz.... Michał Smacznie (1) Bardzo dobry kebab, duzy, smaczny sos, roznorodnosc dodatkow, stanowczo jeden... lt Smaczne jedzonko! (1) W Brooklyn Pizza można zjeść smacznie i po amerykańsku ;) Takiego... Alex