polecam (1) szukałem po sklepach i szukałem wymarzonego roweru, ale nigdzie nie mogłem... dominik POLECAM (1) Gorąco polecam naukę w OSK"EFEKT" na Ujeścisku. Instruktor pan Roman... Ewa H. :))) (1) bywamy bywamy... do miejsca mamy sentyment z uwagi na jego historię... była... bywalcy
Wspaniały (1) Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to jest lekarz jakiego szukałam.... karolina Anita - opinia (1) Bardzo dziękuję panu Markowi, który nauczył mnie spokoju i pokory za... Anita pacjentka - opinia (1) Bardzo polecam. Jestem zachwycona całą przychodnią. Pielegniarki i lekarki... pacjentka bardzo polecam :) (1) zdalem za drugim razem :) za pierwszym razem nie mialem po prostu szczescia... Sebastian W BALEM SIE ALE TU PRZESTALEM (1) leczylem zeby dawno temu ale balem sie stasznie majac juz kilka lat na karku... ANDRZEJ not an italian restaurant at all (1) hi everybody, just forget about this restaurant if you want italian food. I... francesco witam (1) Restauracja jest dobra ,a obsłoga rewelacyjna!!!!!!!!!!!!!! Wera ok. polecam (1) było ok ,polecam, czysto, miło, profesjonalnie. Aśka A. - opinia (1) polecam! A. wioletta - opinia (1) Bardzo jestem zadowolona ze współpracy i projektu aranżacji mojego domu,... wioletta Rewelacja... (1) Byłam tam pierwszy raz ale napewno nie ostatni... Już poinformowałam... Agnieszka Sylwester 2007/2008 (1) Byłam w tym roku na sylwestra w tej restauracji i muszę stwierdzić, że... miłka niezadowolona (1) Byłas w tym centrum z mysla, ze jak zajmuja sie wylacznie dermatologiczno... Agnieszka Loura - opinia (1) Kelner który nas obsługiwal był bardzo niemiły, gdyż po zwróceniu uwagi, że... Loura u szkota (1) knajpa z wystrojem rewelacyjnym. obsloga bardzo mila z ktora mozna sie... Darek chirurgia (1) Zgadzam się, że ogólnie szpital jest jednym z lepszych, ale z wyłączeniem... ab Serdeczne podziekowania:) (1) Dzień Dobry, chciałbym podziekować całej kadrze , a szczególnie Panu... Darek G.