Nie polecam. (1) Coraz częściej slyszy się i wiem to z wlasnego doświadczenia, że doktor... pacjentka Naprawdę SUPER!!! (1) Sądząc po wcześniejszych opiniach jestem drugim mężczyzną, który wyrazi swoje... michał Sylwester 2008 (1) Właściciel lokalu nie ma pojecia jak powinien wyglądać Sylwester z klasą!... Rozczarowana
polecam (1) goraco polecam.super miejsce na kameralne imprezki. ania Ola - opinia (1) Bawiłam się tu na Sylwestra, było rewelacyjnie :) Ola Nie będzie tam nas za rok (1) Wystrój zaliczam jako pozytywny.Obsługa tez ok(najbardziej miłymi osobami... STOLIK B5 klaudens - opinia (1) Moja ulubiona pizzeria.Przemiła obsługa.Duży wybór pizz , ceny niskie... klaudens Poldek The Best!!! (1) ukonczylam kurs :) jestem baqrdzo zadowolona...wyklady z panem Markiem sa... zadowolona kursantka zastanowię się, czy tam wracać (2) zostałam tam zaproszona w 2 rocznicę ślubu, ale przeżyłam rozczarowanie... Aneta CREDO (1) dobrze gdy zdaje sie za pierwszym razem, ja niestety nie mialem tyle... Paweł Wspaniały lekarz (1) Dr Piskulak prowadzi moją pierwszą ciążę i na pewno zgłoszę się do niego przy... Joanna Całkiem nieźle (1) Szczerze polecam ten serwis, robota wykonana sprawnie, szybko i fachowo. Krzysiek obsługa KOSZMAR (1) OBSŁUGA KOSZMARNA- CHŁOPAK KTORY OBSŁUGUJE NIE MA POJECA O PIWIE I O TYM CO... KIC Atmosfera do bani (1) Technika strzyżenia niestety chyba najlepsza jaką spotkałam (profesjonalne... Renata Nic dodać nic ująć (1) Wszystko wcześniej zostało powiedziane. Gorąco polecam!!! Słoneczko Sławek jesteś najlepszy!!! (1) Pomimo zdania egzaminu za pierwszym razem,wiem,że to dopiero poczatek.... Emila P. super super super (1) super super super jarek polecam!!! (1) super obsluga,polecam klientka :) (1) Kocham tą szkołe xD Dudek Kotlet mielony a'la zraz a może wyrób zrazopodobny (1) Będąc na zakupach w Galerii Bałtyckiej, poszliśmy z mężem coś zjeść.... Vertigo