jedyny w swoim rodzaju 7Księżyc (1) jestem pod niemalym wrazeniem salonu obsluga przemila i fachowa, Panie... stala klientka Taka sobie szkółka (1) Niestety! Bolączką są częste absencje nauczycieli i to z byle powodu. Plan... przymorzanin Opolska 3 (1) najlepsze solarium, lozka bardzo czyste!! Dziewczyny naprawde maja duzo... Urszula
Szczęśliwa (1) Jestem zaskoczona. Zdałam egzamin za drugim razem. Kurs realizowałam w jednym... Wdzięczna Kursantka Rewelacja (1) Podobnie jak kilka osób niżej nie napisze nic nowego. Co z tego że jeździłem... Grzegorz cycling - Marcin (1) Gorąco polecam cycling z Marcinem - dziś przypadkowo trafiłam na jego... Josia Samosia Serdecznie polecam (1) Szukaliśmy miejsca gdzie odpoczniemy od ciagłego pośpiechu, gdzie się... Doris Sylwester!!!Mam dwa bilety do odsprzedania!!!!! (1) Piano Club Barbados Piano Club Barbados adres: 80-851 Gdańsk,... artur 5+ (1) Ceny w porownaniu z konkurencja niskie Adam jest bardzo spokojny i... Michal tak sobie (1) kiedys bylo lepiej, teraz jak jest renoma leci sie na ilosc i na kase a... Ola Coffe and Agro Company - opinia (1) solidny fachowiec - praca wykonana czysto, rzetelnie i terminowo. polecamy!!! Coffe and Agro Company bardzo dobre opalanie (1) bardzo dobre opalanie ceny spoko nowe solarium Uwe jest ok polecam (kate) (kate) BARDZO DOBRE FRYZJERKI (1) odkryałam to miejsce przypadkowo mieszkam na wiczlinie była trzy razy ,... ewa34wiczlino szpital super (1) drodzy pacjenci akademia medyczna na debinkach cieszy dobrym leczeniem... aniołek dr Kujawa (1) Mało konkretna załatwia w czasie wizyty 150 innych spraw, opowiada o różnych... karolina Dzięki Bogu (1) Nastąpiła tam jakas reforma ;) oby dalej Pan Jarek byl przy władzy :D Wiecej... Kasia Bardzo miło wspominam (1) Bardzo miła atmosfera, szkoła mała ale za to bezpieczna, czysta. Według mnie... Absolwent REWELACJA przez duże "R"!! (1) Świetna atmosfera, przepyszna kawa, przemiłe dziewczyny-właścicielki,... Zosia :) (1) Osobiście stwierdzam, że lepiej wybrać nie mogłam. Bardzo sympatyczna... Marzena ;) POLECAM! (1) Nie znam się na formalnościach związanych z kupnem mieszkania, w związku z... Ewa