lukasz - opinia (1) polecam wszystkim, niskie ceny, super obsluga, no i dlugotrwały efekt... lukasz ZDAŁAM!!!!!! (1) moge tylko jedno napisać.... zdalam za pierwszym razem a to zawdzieczam Panu... Jola =] DZIĘKUJĘ (1) Chiałam bardzo serdecznie podziękować istruktorom Elka School za... danusia
Wyjątkowe miejsce (1) Dwór Oliwski można określić bardzo krótko - to wyjątkowe miejsce, wyśmienite... Agnieszka :) (1) poziom nauczania wysoki, bardzo przyjemna atmosfera. polecam mar dlugo szukalam az w koncu znalazlam (1) Zjezdzilam wiele salonów w Gdańsku ale w tym już pozostane. Super atmosfera i... Kamila M. Polecam !! (1) Współpraca z Oliwką to sama przyjemność, instruktorzy naprawdę troszczą się i... Emilia rewelacja (1) Wspaniałe miejsce na zakupy materiałó wykończeniowych. Jedyny taka hurtownia... Rafał miło i sympatycznie (1) co prawda nie ma luksusów, parkingów jak w szpitalu Swissmed, ale jest miło,... M Gorąco polecam! :) (1) Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Kurs upłynął w bardzo miłej... Marta zdałem za pierwszym razem DZIEKUJĘ :) (1) Bardzo polecam ten ośrodek i instruktora Adama. O jego skuteczności w... kamil było cudnie- w zupełnie innym świecie:)) (1) bylismy tam ostatnio z mezem i bylo super, zupelnie inny swiat, jedzonko... niunia Lipa, nie polecam (1) A u mnie pol roku jak kuchnia niekompletna. Stanowczo nie polecam. Kolega... Niezadowolony Rewelacja (1) Jestem bardzo zadowolona z uslug (robilam wloski i paznokietki). Przylacze... Asia polecam z pełnym przekonaniem (1) świetni instruktorzy, a jednocześnie przesympatyczni ludzie, którzy z... justyna Czapki z głów! (1) W minioną sobotę odwiedziłem boolvar.Nareszcie znalazłem to czego od długiego... Pi Medycyna pracy na wysokim poziomie. (1) Podpisaliśmy niedawno z Revimedem umowę na opiekę medyczną dla naszych... Kadrowa Niewykwalifikowana obsługa (1) Dotychczas bardzo lubiłam ten lokal, niestety uległo to zmianie. Niedawno... Magdalena Rewelacja!! (1) Jak dla mnie idealny sklep:)super nastawienie do klienta, przemiła a zarazem... mol super opalenizna!!! (1) rewelacyjny wystrój - wchodzisz i czujesz się jak w innym świecie. bardzo... marzena