Moja ukochana podstawówka (1) Może tylko pod koniec było trochę gorzej, ale cóż - taki wiek kolegów. Mój... Dariusz Kosmowski Super, polceam! (1) Profesjonalizm na wysokim poziomie!! Polecam. szaszlyk Zobaczcie sami!!!!! (1) Chodzę od połowy sierpnia na masaże. Najchętniej pokazałabym wam wyniki jakie... Aga
porodówka (1) Porodówka i oddział noworodkowy-reweladja.Tu rodzi sie po ludzku i opieka... Monika W końcu coś innego (1) Jestem miło zaskoczona wnętrzem. Co prawda widać, że restauracja w rozruchu ,... Aleksandra Zdane za pierwszym podejściem!!! (1) Super szkoła i fajni instruktorzy!!! Bardzo fajnie ze mozna jezdzic z roznymi... Ania H Ola - opinia (1) Fajny nowy lokal w Gdyni. Oby wiecej takich... Ola Debeściarska !!! (1) z*******e wykłady, są tolerancyjni.Karmią i poją na zajęciach Ziomal Tylko AS (1) Dzięki Panu Jarkowi za 2 tygodnie będę posiadaczką prawa jazdy.Zdałam za... Iwona B. monia - opinia (1) fajne solarium duzy wybór łózek sympatyczna obsługa monia monika - opinia (1) jestem bardzo zadowolona z tej przychdni aby wszystkie przychodnie byly tak... monika WIELKIE DZIĘKI!!!!! :) (1) Wybór Elki był zdecydowanie trafny!!! Kurs teoretyczny można zacząć w... Olka Najlepszy sklep w polsce północnej (1) Nie ma lepszego fachowca od p. Krzysztofa. Zawsze doradzi, podpowie i... zmiki !!!! (1) do zioma:chodzilam tam prze 3 lata i uwazam ze ta szkola jest swietna !!a to... absolwent Nie jestem zbyt zadowolny (2) Pomimo, że zdałem za 1 razem to tylko i wyłącznie to ze wcześniej jeździlem... Dobry kierowca Piotr POLECAM (1) Paweł ma głowe pełną pomysłów, świetnie doradza no i zna sie na rzeczy.... azmii.digart.pl BRAWO (1) znakomita dr Małgorzata SŁOMIANA , szkoda,ze tylko ona jedna pacjent Zaskoczenie BIS (1) Restauracja poprostu rewelacyjna, jedzenie wystrój obsługa na najwyższym... Tomek ZAKŁAD PATOLOGII (1) co za bałagan tam panuje, zbyt długo trzeba czekać na wyniki, kierownik jest... pacjentka Szanowni Państwo ostrzegam przed tą firmą!!! (1) Zakupilem u nich mieszkanie w bloku na ul. Nieborowskiej 34. Nie wchodząc w... Marcin