jeszcze sie taki nie urodził... (1) Miałem przyjemność rozmawiać z Panią kierownik nie raz i nie dwa nigdy nie... pacjent Yes!Yes!Yes! (1) bardzo fajny lokal,miła obsługa,ja trafiłam w ręce pani Asi,bez zbędnych... Emilka masakra (1) ja tez czekalam bardzo dlugo pomimo umowinionej godziny ...kiedys jak byli... klientka
Szkola (1) szkola jest bardzo fajna .super nauczyciele,ja jestem zadowolona z wyboru... uczennica ogolnie ok (1) chciałabym wiedziedziec gdzie na tym osiedlu jest przedszkole mieszkam tu... xxx Instruktorzy (1) Serdecznie polecam wszytskim przyszłym kierowcom instruktorkę Panią Asie.... Jakub Wspaniała zabawa (1) Polecam wszystkim, którzy lubią się zabawić przy każdej muzyce.... Dagmara Brawo Pani Doktor (1) Takiego lekarza szukałem. Po wizycie u Doktor Prószyńskiej wyzbyłem się... endriu najlepsza (1) najlepsza s-w Przybyłem, zjadłem, oceniłem :) (1) A więc dzisiaj udałem się na obiad do restauracji Kresowej Gdańsk ul. Ogarna.... Misiek669 Marek R. (1) ZDALEM ZA PIERWSZYM RAZEM!!moim instruktorem byl pan Marek R. ktory... Tomek Poważna Firma Polecam!!!! (2) Nic dodać nic ując firma powazna, swietnie dba o swoich klientów .Polecam Adam M. jednak odradzam... (1) Po kilku latach spędzonych w tej szkole jedno jest pewne - szkola ma... student GDYŃSKA MASAKRA PIŁĄ TARCZOWĄ (1) Odwiedzilam Boolvar po raz kolejny i prawdopodobnie po raz ostatni...Pani... Baba Ola - opinia (1) Zdałam za drugim razem!!:)) Teoria świetnie wyłożona przez Miecia, przed... Ola kolacja 4 osoby (1) menu nieciekawe,nic zaskakujacego,ani wytwornego jak na restauracje,ktora na... karolina REWELACJA!!!!!!!!!!!! (1) Dr M.Kowalski...to naprawde lekarz z prawdziwego powolania..OBY WIECEJ TAKICH... magda Brawo Panie Właścicielu (1) Weszłam z koleżanką do Boolvaru ok godz. 20 w sobotę. Po kilku zamówieniach... kocur mastercook - opinia (1) ma swoj niepowtarzalny klimat mastercook Polecam (1) klimatyczny,przemiły, mały salon ze świetną,uroczą obsługą.A przede wszystkim... Miśka