Papa Smerf najlepszy!!! (1) Myślę, że Pan Marek Turski nie obrazi się, że go tak nazwałam:), ale to... Magda klasa Hiszpańska (1) czy łatwiej jest się dostac do klasy hiszpańskiej jak sie uczyło tego języka... julia POLECAM! (1) 4 lata temu mialam 3 nieudane podejscia .... w sierpniu b.r. tylko po 11h... IvI
WIELKI POZYTYW (1) Ośrodek bardzo bardzo bardzo dobry!!!!...gorąco polecam.. .!!! mila obsługa... Rafał polecam:) (1) korzystalam i korzystam nadal z zabiegow w tym salonie i jestem bardzo... maddy Polecam... (1) Nie jestem zwolenniczką państwowych przedszkoli, ale to jest wyjątkowe.... Mama Ola - opinia (1) Miałam okazję spędzic przyjemne chwile w tym... Ola JEST FAJNIE (1) Nie wiem skąd te negatywne komentarze. Mi się dobrze chodzi do tej szkoły.... Marek aerobik pierwsza klasa:) (1) chodze do klubu juz pare ładych miesięcy i nie mam zamairu rezygnowac.... gośka Emilia Kucharska - opinia (1) Szkoła naprawdę godna polecenia ! Bardzo profesjonalna nauka a przy tym miła... Emilia Kucharska w porządku (1) Jeżdżę regularnie, bardzo mi się podoba. Szkoda, że ceny są wysokie, nie... kostka super (1) super ania TANIEJ NIŻ MYŚLAŁEM (1) skorzystałem z oferty darmowego przeglądu i jestem bardzo zadowolony z... adam POLECAM (1) Sympatyczna obsługa, jedzenie smaczne - porcje ogromne - mogłyby być ciut... Pamela :) (2) Chodziłam na roczny kurs przygotowujący do FCE i myślę że gdyby nie moje... Kasia BMW KIEPSKO (1) Kelnerka miła, ale znajomość jęz. angielskiego mizerna. Ponieważ lokal jest... Pamela to cos:D!!! (1) do zobaczenia co tydzien:D kocham tam przebywac:) blue monday numpsa (1) byłem kupiłem i narazie jest wszystko ok cały sezon przejechałem i jest... numpsa Kto się nie dziara ten fujara -Jak się dziarać to tylko TU!!!!!! (1) Świetne studio polecam gorąco dziaram się tylko tam i gdzie indziej nie... ManieK mmmm! (1) Czekolada piernikowa i cynamonowa ponad wszystko! Miejsce ma swój klimacik,... Mart(w)a