Polecam (1) Uważam, że warto skorzystać. Państwo wszystko nadzorują, a cenami naprawdę... Agata Zdałem i dziękuje :) (2) Zdałem:) a to moje małe refleksje na temat ośrodka i kursu: zajęcia z teorii... Piotr Rewelecja! (1) Szczerze polecam! Miałam duży problem ze zdaniem egzaminu praktycznego...... Alicja
porazka (1) Jedzenie niesmaczne!!! Na stół wjechało prawie natychmiast od zlożenia... klipsa beznadzieja:( (3) nie dotrzymują terminów, nie informują mimo iż obiecują, jak sam sie nie... ja Tragedia! (1) warsztat wulkanizacja i pseudo blacharnio lakiernia na jednym stanowisku w... adi jedyne pogotowie hydrauliczne które naprawdę działa 24/7 (1) Wczoraj o 23.40-awaria. Wygooglowałem kilka firm "pogotowie hydrauliczne... Maciek :) (1) Polecam wszystkim ten salon, byłam na manicure hybrydowym i jestem baardzo... Ola POLECAM (1) Nową kuchnią jestem zachwycona! Świetne doradztwo, fachowy montaż, terminowa... Ania wieslaw - opinia (1) Zawsze myslalem, ze nadaje sie tylko do prowadzenia statkow kosmicznych.... wieslaw najlepszy pediatra w Trójmiescie (1) W związku z tym, że orientuję się, co i dlaczego podaję dzieciom, oraz... uświadomiona mama mało tramwai w kierunku zaspy (1) W godzinach porannych tramwaje z zaspy w kierunku gdańska są pełne i tak samo... niezadowolony ZDECYDOWANIE ODRADZAM (3) BARDZO NIEPROFESJONALNE PODEJŚCIE!!! Dr Folwarski ma dobre podejście do... była pacjentka .... (1) Wystawiam wielki minus dla Golden Service w Gdyni Eldom nie dość że czekałem... Klient dzwońcie tam (1) Godzina 2.20, Gdańsk wrzeszcz... 1.5h do skm na sopot, ale ktoś polecił nam... Marcin Kamka Masaż u pana Radka (2) hej. skorzystałam z masażu kalifornijskiego u Pana Radka i jestem pod... J. Pizza Johns w NP (1) nie ma możliwosci zamowienia pizzy na grubszym ciescie,dostawcy mimo tego ze... kejjs91 ja - opinia (1) a jak to jest z zajeciami z fryzjerstwa-wie ktos? ;p zaczynam od tego roku i... ja jd (1) Korzystałam z Poradni K - jestem bardzo zadowolona , kompetentny personel.... jd Super szkoła (1) Bardzo pozytywnie oceniam szkołę, a w szczególności najlepszego instruktora-... marta