polecam (1) Goraco polecam makaron carbonare , fajny przytulny wystroj, polska muzyka... on I ona POLECAM! (1) Świetnie przeprowadzony, bezstresowy kurs, instruktorzy dopasowujący się do... Martyna instruktor: Krzysztof Kunkel (1) Szczerze polecam Elkę,miła,swobodna atmosfera w biurze,rabaty prawie dla... anna
fatalne jedzenie! (1) Tego jesc sie nie da! Najgorsze chinske jedzenie ktore jadlem! Moze powodem... michal Kosmetyczka (1) Korzystałam trzy razy z usług kosmetyczki - mam blisko. Pani bardzo miła, ale... ves Montaż okien (1) Wlasnie zamontowano u mnie na budowie 14 okien Avante. Na temat okien narazie... S.D Niesamowite miejsce (1) Pierwszy raz byłam na śniadaniu w niedzielny poranek- niesamowite... Alicja Raczej na nie. (1) Jadam w kantynie codziennie z braku innej opcji. Porcje małe, a w przypadku... Pracownik Biura Pro:) (1) EQ to salon kosmetyczny, który cechuje odpowiedzialność za zabiegi wykonywane... Madzia Polecam! (1) Polecam wszystkim ten serwis! Naprawili mi zbity wyświetlacz w moim iPhone... Paweł POLECAM ZDECYDOWANIE (1) POLECAM ZDECYDOWANIE Skorzystalem z serwisu-polecam jest ok. beta Bardzo Profesjonalna Szkoła (1) Sama jestem nauczycielką i doceniam profesjonalizm i zaangażowanie... Karolina nie do konca (1) Moj syn chodzi do tej szkoly juz pare lat i powiem ze z perspektywy czasu... rozczarowana kiedyś było lepiej (1) Jeszcze w latach 90siątych, lubiłam tę cukiernię. Jednak zraziła mnie niemiła... M Poranne środy (1) Posiadam karnet do godziny 15, na zajęcia aerobiku uczęszczam od poniedziałku... Monika Polecam (1) bardzo dobry kontakt, jakość usługi też bardzo dobra, jestem zadowolona z... Aleksandra M. Monika Konkol - opinia (1) W Lady Fitness spalam kalorie Co daje mi radość, energię, euforię Sympatyczna... Monika Konkol Polecam w 100% ! (1) Duże możliwości aranżacji godzin jazd, mili i dobrze szkolący instruktorzy!... Krzysztof M Kabaret Fryzjernia (1) Myślałam, że będę jedyna, ale czytając opinie powyżej widzę, że to nie tylko... Ilona Kalina Markowska - opinia (1) Jestem zszokowana tym ile wiedzy może przekazać dziecu kompetetntny i fachowy... Kalina Markowska