Jan - opinia (1) Bardzo polecam serwis. Fachowe doractwo i bardzo dobre ceny! Jan Marian - opinia (1) Super wszystko zgodnie z ustaleniami polecam Marian Magda - opinia (1) Polecam Warsztat. Duży wachlarz usług, dostępność i terminowość.Korzystam z... Magda
Aliona - opinia (1) Bardzo polecam ten warsztat. Miła obsługa, profesjonalne fachowcy, przestępne... Aliona Michał - opinia (1) Bardzo dobry warsztat. Robiłem u nich wymianę tarcz i klocków z przodu i z... Michał Bartek - opinia (1) Przegląd samochodu wykonany szybko, profesjonalnie i w bardzo atrakcyjnej... Bartek Patryk - opinia (1) Szybka, sprawna i fachowa wymiana opon. Dodatkowo ceny opon mocno... Patryk Klient (1) Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem :) Usługa... Marek G. Polecam (1) Firma ta serwisem ogumienia i felg zajmuje się od lat, duże doświadczenie,... Maciek Porysowana alufelga BMW 5 (2) Nie polecam wulkanizacji ! Pracownik porysował przy montażu dosyć mocno felgę... Darek Krzysztofik Brak poszanowania klienta (3) Opony 2 z 4 były o rok starsze przy zakupie 4 nowych. Te 2 starsze po cieplej... Klient same superlatywy (1) ostatnio kilkukrotnie korzystalem z pomocy tej firmy - najpierw prostowanie... as Fachowo,szybko i rzetelnie.Polecam! (1) Przyjechałem do Alberta z dziurawą oponą.Pracownik warsztatu od ręki Mnie... Karol Polecam (1) Profesjonalne podejście do klienta Katarzyna D. wszystko ok (1) Dobry sprzęt i niskie ceny maja, poczekalnia tez jest . Wojtek Normalny serwis i sprzedawca (1) Do zakupu opon za 2200 zł. w tej firmie przekonały mnie niższe niż u... Piotr Polecam. (1) Profesjonalna obsługa i dobór opon. Cena za opony bardzo atrakcyjna. Juz po... Maria Rosa Polecam (1) Profesjonalna obsługa i super ceny nie dodać nic ująć polecam PiotrO Bardzo zadowolony (1) Polecam firmę OponyAlbert , maja duży wybór opon i felg i rzadko który serwis... Zadowolony klient super (1) super oponki, swiezynki, ceny lepszej nie znalazlem w calym internecie, a... opel