Wymiana opon (1) Szybko, sprawnie. Plusem jest to, że można się umówić na wymianę przez internet. Aga Polecam w 100% (1) Korzystam z tej wulkanizacji od 5 lat inuwazam ze obsługa jest bardzo miła i... Hrant Omijać! (4) Zakupiłem opony za ponad 2 tysiące klasy premium. Okazało się, że występuje... Olaf
Polecem najlepsza wulkanizacja w trójmiejscie (1) Pełen profesionalizm, miła obsługa i jestem bardzo zadowolony z tej firmy. Stefan34 Super (1) Jestem klientem od lat, swietna ekipa, polecam i pozdrawiam serdecznie Moreniak Nie polecam (2) Miałem nieprzyjemność zmienić tam opony na wiosnę. Umawianie się na konkretną... Pawel Stanowczo odradzam! (2) W tym sklepie można zamówić opony i felgi i na tym KONIEC. Stanowczo... BR Opony i felgi, porażka (6) Towar nie był zgodny z zamówieniem. Nie potrafią czytać zamówień. Nawet... Klient z Gdyni Niestety nie polecam, (4) Niestety, opony tanie ale z powodu źle wykonanej usługi wymiany opon na zimę... Tomasz Polecam w 100% (1) Dobra firma z dużym wyborem opon ceny są zdumiewająco niskie w porównaniu z... Leszek Kolejny udany zakup w Albercie (1) To już mój kolejny udany zakup opon w serwisie Albert. Obsługa zdecydowanie... Grzesiek Polecam (1) Maja bardzo niskie ceny , kolejny udany zakup i montaż opon - polecam Adam Jestem bardzo zadowolony (1) Polecam!!! Maja dobre ceny opon i potężny wybór . Andrzej Polecam (1) Konkretna obsługa, bardzo korzystne ceny oraz duży asortyment do wyboru,... Adrian Polecam (1) Rzeczywiście panowie wymieniający opony nie są fachowcami - 4 razy już mi coś... Michał Kamil - opinia (2) Super obsługa, szybka realizacja oby tak dalej. POLECAM!!!!!! Kamil