Andrzej Kukowski - ocena (2) Bardzo dziękuję Pani Ewie za piękną muzykę na ślubie mojej siostry. To była... Andrzej Kukowski Daniela - ocena (2) Dziekujemy jeszcze raz za piekna oprawe muzyczna uroczystosci. Bylo naprawde... Daniela Daniela - ocena (2) Pani skrzypaczka Ewa Hermann prezentowała się przepięknie i stworzyła... Daniela
Karolina Wereszczyńska Właścicielka agencji "Weselmy się razem" - ocena (1) Miałam przyjemność współpracować z panią Ewą Hermann przy organizacji wielu... Karolina Wereszczyńska Właścicie Valentina Pokrovskaya | Wedding Alchemy® by Valentina - opinia (2) Miałam okazję współpracować z Ewą Hermann przy kilku ślubach, które... Valentina Pokrovskaya | Wedding Tomasz Perz - opinia (2) ewa hermann to doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Współpracowaliśmy... Tomasz Perz Agnieszka Jaskólska - opinia (2) Dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną naszego ślubu. Dzięki Tobie było... Agnieszka Jaskólska Jakub Baranowski - opinia (2) Polecam panią Ewę Hermann i jej Trio Smyczkowe. Pełen profesjonalizm i... Jakub Baranowski KK - opinia (2) Pani Ewa w tydzień zorganizowała nam oprawę muzyczna ślubu cywilnego... KK alicja - ocena (2) Z ogromna przyjemnoscoa rekomenduje Panią Ewę Hermann - skrzypaczke. Od... alicja Robert - opinia (2) Pierwszy raz słyszałem Panią Ewę kilka lat temu na ślubie u znajomych i już... Robert Beata - opinia (2) Pani Ewa spisała się na medal. Pięknie grała, a gości byli zachwyceni. Bardzo... Beata Ewelina Baranska - ocena (2) Polecamy z całych serc!!! Oprawa muzyczna Pani Ewy chwyta za serducha,... Ewelina Baranska Slawomir - ocena (2) Z ogromną przyjemnością rekomenduję panią Ewę Hermann jako bardzo... Slawomir Monika - opinia (1) Zdecydowanie polecam oprawę muzyczną oferowaną przez Panią Ewę. Bardzo dobry... Monika Sylwia - opinia (2) Pani Ewa przemiła osoba i najlepsza w swoim fachu, grając utwory na... Sylwia Sylwia - opinia (1) Pani Ewa przemiła osoba i najlepsza w swoim fachu, grając utwory na... Sylwia Krzysztof - opinia (1) Pani Ewa wraz z organistą p. Tomaszem stworzyła przepiękna, zgraną i... Krzysztof Ola - opinia (1) Dzięki Pani Ewie uroczystość naszego ślubu była magiczna . Pełen... Ola Jolanta S. - opinia (1) Piękne brzmienie skrzypiec i gitary , profesjonalne wykonanie , wrażenie... Jolanta S.