J. - opinia (2) Są najlepsi dlatego do salonu Orkisz jadę z samego Gdańska. Pełen... J. Zdecydowanie polecam (1) Skorzystaliśmy z usług doboru soczewek dla córki. Jestem bardzo zadowolona.... Magdalena Optometria - najlepsi :) (2) To już moje trzecie okulary korekcyjne w tym salonie. Polecam w 100%. Obsługa... Agnieszka
POLECAM (1) Dnia 23 kwietnia odbyłam badanie optometryczne u pana Mateusza. Jestem bardzo... Monika serdecznie polecam (1) Obsługa w salonie jest przesympatyczna i bardzo pomocna. Bogaty wybór oprawek... Klaudia Lepiej już się chyba nie da ;)))) (1) Miałam okropne bóle głowy i lekarz zalecił mi wizytę u okulisty. Ku mojemu... Agnieszka POLECAM !!! (2) Stały klient, powracający po zakup kolejnych okularów jest chyba najlepszą... R Bardzo fajne miejsce (1) Bardzo miła i sympatyczna atmosfera! Panie dobrały mi okulary idealnie... Asia Okulista godny polecenia (1) Pani okulistka Małgorzata Orkisz godna polecenia. Byłem na kilku darmowych... Jarek Salon optyczny Orkisz (1) Pełen profesjonalizm, miła atmosfera - panie wiedzą jak sobie poradzić z... Kuba P Polecam w Gdyni (2) profesjonalna obsługa, przystępne ceny i super atmosfera. Polecam w 100% Natalia świetna obsługa (1) Zawsze świetna, miła obsługa i mili ludzie, którzy tam pracują Jerry Dean Świetny salon (2) zamawiałam tam okulary, noszę je od 1,5 roku - zero problemów. Do tego... Sylwia POLECAM (1) Wspaniała obsługa! Profesjonalne badanie. Wszystkie parametry dobrane super!... Anna Ł. Optometria Orkisz (1) Miejsce godne polecenia. Przemiła i kompetentna obsługa. Oprawki nietuzinkowe... Anetta Bardzo polecam! 100% profesjonalizmu. (1) Szanowni Państwo! Polecam korzystanie z usług "Optyka - Orkisz" znajdującego... Grażyna w 100 % profeska. przemiła obsługa, świetna wiedza. polecam wszystkim orularnicom :) (1) Robiłam tam 2 pary okularów. jestem pod wrażeniem tak przemiłej i... Em warto skorzystać (1) Odwiedzilem salon kilka razy i zawsze byłem zadowolony. Pani doktor... Natan Polecam! (1) Polecam! Świetni specjaliści, jestem bardzo zadowolona z doboru soczewek i... Kasia Warto (1) Pani Małgorzata to świetna specjalistka w swojej dziedzinie. Wizyta... Mateusz Łangowski