Ostmedic

Rehabilitacja

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 105

Paweł Komorowski - opinia (2) Trafiłem do doktora Jana Jaśkowskiego z zaburzeniami równowagi. Silne zawroty... Paweł Komorowski Anna - opinia (1) Bardzo profesjonalnie mnie bardzo pomogły ćwiczenia dobrane do mojego... Anna Profesjonalna skuteczność (1) Spotkania z Panem Janem przypominają jak to jest żyć bez bólu kręgosłupa.... Kroglin
Super (1) Po 4 wizytach ból zniknął ( o.szyjny, o. lędźwiowy, bóle głowy, zmęczenie) El Beata (1) Fizjoterapeuta profesjonalnie i rzeczowo przeprowadza badanie analizując... Beata Świetny fachowiec, polecam każdemu! (1) Polecam z czystym sumieniem. Doktor to świetny fachowiec i profesjonalista.... Mateusz Ból pleców w ciąży (1) W połowie 8 miesiąca ciąży pojawiły się u mnie promieniujące bóle w plecach.... An skuteczna pomoc (1) Gorąco polecam rehabilitację u p. magistra Jaśkowskiego przy dolegliwościach... EM Szybka pomoc przy bólach kręgosłupa (1) Ponieważ mam pracę siedzącą od czasu do czasu dokucza mi kręgosłup, ostatnio... Ania ból kręgosłupa (1) Polecam Ostmedic przy wszelkich bólach kręgosłupa, dzięki profesjonalnej... Krzysztof Kasia - opinia (1) wybitny specjalista, bardzo mi pomógł w problemach z kręgosłupem w momencie... Kasia Polecam wszystkim Pana Jaśkowskiego:) (1) Po tylu miesiącach męki i bólu oraz leczenia się u innych... Marcelina ból szyi i pleców (2) Miałam ból szyi, promieniujący na pozostałe części pleców i dzięki opiece... Ola pomoc natychmiastowa (1) Polecam rehabilitację w Ostmedic. Ból kręgosłupa minął praktycznie... Hania Ból pleców w ciąży (1) Jestem w szóstym miesiącu ciąży i niestety pojawiły się dolegliwości w dolnej... Magda Wielkie dziękuję (1) Pan Jan pomógł mi w walce z wieloletnim bólem kręgosłupa i biodra.Bywałam w... stempelka Rehabilitacja (1) Jestem bardzo zadowolona, ponieważ po raz pierwszy od roku, po 10 wizytach,... Ela Profesjonalna rehabilitacja przy urazach powypadkowych (1) Bardzo polecam. Ból i dolegliwości powypadkowe minęły po kilku wizytach i... Emilia polecam (1) Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Bez naciągania. Na prawdę polecam. krzysztof Bardzo skuteczna pomoc przy dyskopatii (1) U Pana Jana otrzymałem bardzo profesjonalną, fachową i skuteczną pomoc w... Michal P