PG4

Restauracje Puby Browary

Gdańsk, Podwale Grodzkie 4

KRIS - ocena (1) Golonka rewelacja śledzik z buraczkami i placki z łososiem maomazja obsługa... KRIS Magda - ocena (1) Na największy plus zasługuje obsługa. Bardzo profesjonalna i sympatyczna.... Magda Beata W. - ocena (1) Super miejsce na piwko i niezbyt drogie jedzenie .polecam Beata W.
Franek - ocena (1) Miejsce super, klimatyczne i przyjemne. Obsługa przyjazna, Menu jest bogate.... Franek Edyta - ocena (1) Wyśmienite jedzenie, warto spróbować wszystkich piw! :) Edyta Piwosz - ocena (1) Super klimat, dobre jedzenie i piwo Piwosz Piwosz - ocena (1) Fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi, napewno wrócę :) Piwosz Paweł - ocena (1) Burger bardzo dobry, a piwo Tafel wymiata! Paweł drtygrys - ocena (1) Jest ok, są lepsze browary restauracyjne w Trójmieście, ale są też gorsze. drtygrys Zibi - ocena (1) Fajny lokal, pełen ludzi i można zdeustowac ich 4 własne piwa. Jedno mi nie... Zibi Bogdan - ocena (1) Dobre piwo. Ale... Jedzenie smakowo i jakościowo fatalnie! Obojętnie czy... Bogdan "Córy Neptuna" - ocena (1) Dwukrotna wizyta dziewięcioosobowej grupy. Obsługa fantastyczna, przepyszne... "Córy Neptuna" Tomasz - ocena (1) Bardzo smaczne jedzenie. Piwo sztos, lepszego browaru nie znam. Ceny bardzo... Tomasz Ted - opinia (1) Po wielu wizytach w PG4 dzisiaj zawiodłem się kompletnie. Zamówiłem stek... Ted Beatka - opinia (1) Pyszne piwo zgodne ztradycja Gdanska. Klimatyczne miejsce;)) Beatka Beatka - opinia (1) Super klimatyczne miejsce..pyszne piwo, piękny wystrój Beatka Lidia - opinia (1) Super miejsce. Wszystko bardzo dobre. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam Lidia Mariusz - opinia (1) Niestety ceny alkoholu powalają. Najtańszy! burbon 26zł za 40ml... czyli 29zł... Mariusz wanda m. - opinia (1) W niedzielne popołudnie (28 sierpnia'22) gościłam po raz pierwszy z bliskimi... wanda m. Robert - opinia (1) Wczorajsza wizyta w PG4 Wielkie rozczarowanie , zamówiliśmy kaczki... Robert