Rafał - opinia (2) Mimo bardzo trudnej sytuacji na rynku, obsługa stanęła na wysokości zadania. Rafał Super serwis Mazda (1) Miałem problem z samochodem podczas wakacji. Mimo ogromnego ruchu w serwisie... Rycerz phu zdanowicz serwis MAZDA (1) Największe podziękowania dla Prezesa p. Mirosława Zdanowicza i V-ce Prezesa... Gerard Sikora
Salon serwisu nierowny salonowi sprzedazy (1) Pragne zaapelować do wlasciciela autoryzowanego salonu Subaru Mazda w Gdansku... wlasciciel samochodu Subaru Nie polecam (2) Małe zainteresowanie klientem- proponuje przejść się do innych salonów i... Adam PHU Zdanowicz .. (5) W 2013 roku zakupiłem nowego Forestera XT po wielu tygodniach oczekiwania... Chris Legacy diesel - opinia (3) Witam To jest moje pierwsze subaru , wcześniej jeździłem vw , audi , renault... Legacy diesel STARY PRL - OWSKI KURNIK (4) NIESTETY JEŻDŻĘ SUBARU BO MUSZĘ,TO MOJE AUTO SŁUŻBOWE ALE TAKIEGO SERWISU TO... OUTBACK 2.0 D. zdecydowanie odradzam (2) po kupnie auta subaru u dealera Zdanowicz i korzystaniu zarówno z serwisu jak... Bronowicki codzienny kierowca (1) Wiem że mają mało miejsca ale uwijaja sie ja mrówki.Zawsze chetni do... Maliszewski OGOLNIE POLECAM (2) SUPER, OBSŁUGA, SALON BARDZO ŁADNY to juz moj drugi zakup SUBARU, SERWIS MIŁY... Leszek SERWIS I CZESCI (1) Korzystam czesto z serwisu i z dzialu czesci, ceny na serwisie przystepne,... Przemek SUBARU Poleca (1) Witam, Musze powiedziec iz jestem stałym klientem Suaru, a od paru tygodni... OUTBACK H6 Polecam (2) Polecam Dział Czesci i Serwis Mazdy w Gdańsku u Pana Zdanowicza. Konkretne... Krystian mazda 323F (1) ja osobiscie wole serwis mazdy w REDZIE jest o 50 procent tanszy janusz harleyman - opinia (1) Marka taka jak HARLEY-DAVIDSON zobowiazuje :))) Najmilsza jest obsluga... harleyman