PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

ja czekam juz 2 mies US WEJHEROWO mimo ulgi na 3 dzieci . składałam osobiście
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie wiem ale słyszę już po raz trzeci że 1Us w Gdańsku przedłuża bardzo mimo że jest już rozpatrzony pit to leży gdzieś z boku i dalej nic się nie dzieje ulga prorodzinna na 3 dzieci czekamy już miesiąc a miały iść w kolejności rodzina wielodzietna więc nie wiem ale jak się nie upomni to dalej leży pit . Ale jak masz zapłacić im to masz tydzień ..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie, ciagle czekam... rozliczalam sie przez inet 19 lutego, ulga na 2 dzieci, I us gdansk. strasznie sie ociagaja w tym roku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ktoś dostał 1 Us Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem stałym klientem. Ulga prorodzinna. Wysłany mailem. Od 23 lutego nic. Drugi US Gdynia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie od lutego na tej stronie "niepoprawne dane". Zadzwoniłem wreszcie do II US Gdynia no i status ma "poprawny", ale nie potrafią powiedzieć kiedy dostanę zwrot bo rozliczam się tu pierwszy raz. Może w tym tygodniu, a moze za miesiąc... Czyli chyba stali klienci mają priorytet ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wejść mogę ale nic się nie zmienia nie rozumiem tego wogole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez nie moge wejść na tą strone
W tamtym roku czejakam na pieniadze 18 dni ulga prorodzinna w tym roku minol niesiac nadsl cisza 2 urzad skarbowy Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie jest zablokowane sprawdzalam teraz !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super zablokowali strony do sprawdzania na jakim etapie jest zwrot podatku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie pokazywał 1 etap, a pieniądze przyszły w piątek. a przelew przyszedł tak jak operacje w banku są wykonywane
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A przelewy do której robią bądź o której dostałas?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta strona nie pokazuje rzetelnie. U mnie tez pokazywało 2 etap. A zwrot przyszedł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie nie mogę wybrać danego urzędu a wcześniej to działało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mojego zeznania nawet w systemie nie ma, a składałam ponad miesiąc temu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej czy sprawdzał ktoś dziś na jakim etapie jest zwrot bo wydaje mi się że strona do sprawdzania jest zablokowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak to jest z tym zwrotem jest 1 etap i nic dalej się nie dzieje ?! I pokazuje stan na wczorajszy dzień. 1 urząd skarbowy w Gdańsku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zazdroszczę u mnie cały czas etap 1 a minęło 1,5msc już więc nie wiem wszystko stoi w miejscu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

US II Gdańsk składany osobiście ( z przelewem na konto ) 29/02/2017 zwrot 30/03/2017
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (9 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

Płaczące dziecko a sąsiedzi (70 odpowiedzi)

Witajcie, piszę bo mam ogromny dylemat i ciekawa jestem, czy ktoś może sobie z czymś podobnym...