PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

U mnie też w dalszym ciągu 1 etap, a pit składany elektronicznie 19lutego I US Gda. Ulga na dwoje dzieci. Jakoś długo w tym roku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Składałam pity ( nasz i rodziców) elektronicznie do II US w Gdyni w dniu 21.02.
Zwrotów na kontach nie mamy.
Sprawdzałam za pomocą tego linku powyżej na jakim etapie są. Rodziców jest na tym pierwszym etapie ( stan na 25.03 ) a naszego jakby wcale nie ma. Mimo poprawnie wypełnionego formularza wyskakuje błąd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

PIT składany elektronicznie 9 marca dziś zwrot listonosz przyniósł . 2 us gdansk
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kto czeka na zwrot z 3US w Gdańsku to sobie jeszcze poczeka. Ja skladalam droga elektroniczną 01.03 i byłam się dziś dowiedzieć w urzędzie to nawet do mojego jeszcze nie zetknęli a kobieta w okienku się śmiała i powiedziała że gdzieś leży i zresztą cały marzec maja opóźnienie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czwarty zielony ,,ptaszek" Zrealizowano. W piątek jeszcze był status, że przygotowano...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani w urzedzie skarbowym nr.1 w Gdyni poinformowala ze moj pit jest w ksiegowosci i do konca msc musza dokonac zwrotu ze wzgl.na ulge prorodzinna.Zobaczymy.Na stronie mf w dalszym ciagu pierwszy etap.hm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwrot podatku otrzymują osoby uzyskujące dochód czyli posiadające prace . Takie osoby miewają również problemy finansowe, a taki zwrot mógł by ulżyć im kłopotom. Ponadto , skoro nie śpieszy Ci się z otrzymaniem zwrotu po jaką cholerę wchodzisz na stronę dotycząca kto i kiedy go otrzymał ? Zajmij się wlasnym życiem a nie uprzykszaniem go innym ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

do 3 msc.! wystarczy poczytać ustawę. Ludzie, jeżeli wy żyjecie tylko ze zwrotu podatku to gratuluję wam... Proponuję pracy poszukać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

mają 3 msc. jeżeli zwrot podatku to twój jedyny dochód to powodzenia... proponuję pracy poszukać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo na ten urząd przypada najwięcej podatników/ najwięcej dzielnic w Gdańsku... mają 3 msc., jeżeli żyjesz tylko ze zwrotu to gratuluję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PIT zwrot za 2017

Ciekawi mnie czy długo się czeka na zwrot po 2 korektach(korekty robione w przeciągu tygodnia)moj etap jest na 1etapie czy ktos tez mial podobny przypadek jak u mnie i dlugo czekal na zwrot?.Pozdrawiam forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Robią sobie jaja w tych Urzędach cały czas pierwszy etap brak słów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeżeli to pytanie do mnie, to jak pisałam wcześniej, miałam 3 etap.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A który etap widniał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~greenka 89.77.215.*
(1 miesiąc temu)
III US złożony dzisiaj przez eDeklarację. Zobaczymy ile poczekam :-)

Dzisiaj otrzymałam zwrot. Równo miesiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złożony 01.03 droga elektroniczną 3 us w Gdańsku i nadal cisza . Myślicie ze jak się tam dziś przejade to powiedzą coś więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś 26/03 zwrot, I US, składałam elektronicznie 21/02.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składała 2.03 i nadal mnie,, nie widać,,
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mojego pita dalej nie widać w sytemie (wys. 01.03)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednak nie dostałam w piątek, ale dziś mam 3 etap z datą 23/03.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

przedszkolak znów robi w majtki (19 odpowiedzi)

potrzebuję porady, synek jest dzieckiem z końca roku, co go jednak nie tłumaczy, odpieluchowany w...

Pompa ciepła (22 odpowiedzi)

Czy któraś z Was ogrzewa dom za pomocą pompy ciepła? Jeśli tak, to (jeśli można zapytać ;)),...

Życie w Anglii- jak to teraz wygląda ? (61 odpowiedzi)

Mam pytanie do forumek, które postanowiły wyprowadzić się z naszego pięknego Kraju i żyją w...