PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dziewczyny czy któraś składała w Połowie Marca z ulgą na dzieci i tez nie otrzymala jeszcze zwrotu? 2 urzad skarbowy Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

5 marca złożony pit przez Internet i nie mam zwrotu. I URZĄD SKARBOWY W GDAŃSKU.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś w tym tygodniu dostał zwrot z 3US Gdańsk? Ciekawi mnie z którego już rozliczają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

13 marzec tez Mnie w systemie nie ma 2 urzad skarbowy Gdansk Kolobrzeska ulga na 3 dzieci cisza jak makiem zasiał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja skladałam 26 lutego i nawet w systemie mnie niema wejherowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a wiadomo cos on pitach z końca lutego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam informacje ze 2 us Gdynia ma w "chmurze "pity złożone elektronocznie z początku Marca i za szybko nie będzie zwrotu... pani mowila ze najwcZeśniej za 2 do 3 tyg bd zwrot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja II urzad skarbowy Gdansk 3 dzieci i cisza od 13 Marca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 3 us Gdańsk, moja znajoma z 3 dzieci dostała zwrot właśnie po 2 tyg w us w Wejherowie a rozliczala się na początku kwietnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja czekam od 26 luty rodzina wielodzietna i nic a pierwszy etap widnieje od miesiąca dodam że to 1 US Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do sary a ktory urzad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola ja skaladalam 01.03 i dopiero po 6 tygodniach wskoczył pierwszy etap , równiez ulga prorodzinna z tym że na jedno dziecko , może koleżanka ma trójkę lub więcej dzieci to już rodzina wielodzietna i szybciej rozliczaja. Ja do tej pory zwrotu nie otrzymalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składałam 5 marca i cały czas pierwszy etap brak słów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie jest coś nie tak z moim pitem chyba. 6 tydzien idzie a w systemie go nie widać syna pit juz dawno przyszły pieniądze a u mnie cisza z ulgą prorodzinną. Kolezanka czekala 3 rygodnie tez ulga prorodzinna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wiecie może jaki miesiąc rozlicza teraz urząd skarbowy Wejherowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

II URZAD SKARBOWY GDANSK CZY KTOS DOSTAL ZWROT ulga prorodzinna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe jak długo ,ja złożyłam 4
03. W systemie 1 etap ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sklqdalam 26.02 w wejherowo elektroniczne I wpisuje dane i pokazuje że błędne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I urząd skarbowy Gdansk- skladalam 6.03 przez Internet. Status 1 wprowadzono na dzień 19.04. chyba nie prędko sie doczekam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie zabawki dla 4 - 6 miesięcznego niemowlaka? (34 odpowiedzi)

Pojawił się wątek prezentów dla starszych maluszków, chciałabym poprosić Was o propozycje dla...

jaką kupić prostownice???? (50 odpowiedzi)

hey,dziewczyny prosze o rade,zamierzam kupic prostownice byłam dzis na polowaniu ale wybor jest...

Gdzie kupię okulary przeciwsłoneczne (42 odpowiedzi)

Czy ktoś może polecić mi sklep z dobrymi okularami przeciwsłonecznymi? Nie mają to być okulary...