PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

2 us gda czy gdynia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm złożony elektronicznie 01/03 II US - pojawił się 18/04 pierwszy etap.. Dzwoniłam wczoraj do urzędu to dowiedziałam się że zweryfikowany poprawnie i mam czekać na zwrot ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doczekałam się i ja:), złożony 19.02 w I urzędzie w Gdańsku, dzisiaj zwrot na konto, ulga na dwoje dzieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Równo dwa miesiące czekalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja
2018-04-19 11:56:43
no w koncu sie doczekalam :) pit zlozony elektronicznie 19 lutego I US gda . ulga na 2 dzieciaki. dzisiaj przyszedl przelew. wczoraj mialam etap 2, a dzisiaj 3.
ahhh to ja jeszcze poczekam też ulga na2 dzieci zlozony 27,02 1us gda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam że moja mama PIT złożony elektronicznie pod koniec kwietnia us Wejherowo ulga na 3 dzieci zwrot po dwóch tygodniach więc chyba coś w tym jest jak rodzina wielodzietna to prędzej bo ja ulga na 1 dziecko i już prawie 2 miesiące czekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja PIT złożony elektronicznie 01.03 3us w Gdańsku w poniedziałek 16.04 wskoczył mi pierwszy etap hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no w koncu sie doczekalam :) pit zlozony elektronicznie 19 lutego I US gda . ulga na 2 dzieciaki. dzisiaj przyszedl przelew. wczoraj mialam etap 2, a dzisiaj 3.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś z US Z Kartuz?? Jak to u was wygladalo lub wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja czekam 5 tygodni II urzad skarbowy Gdansk ulga na dzieci mojego pitu nawet do systemu nie wprowadzono tak sie pracuje na Kolobrzeskiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Wejherowie są bardzo sympatyczne Panie u urzędzie skarbowym nic ci nie powiedzą jest czas trzy miesiące , jakbym nie wiedziała brak słów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie urzędu skarbowego w Pruszczu jest info z dnia 13 kwietnia ze są w trakcie rozliczania pitow składanych 2 marca zarówno droga elektroniczna jak i papierowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tez macie skreślone. Na czerwono 3 i 4 etap ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A pod jaki nr telefonu dzwoniłas bo jak dzwonie to nie odbiera nikt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ważne, że dotarł do Urzędu, a pieniądze prędzej czy później też wpłyną:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zosiasamosia ja tak jak Ty 19 luty I US Gda przez Inet i dopiero dzisiaj 2 etap wskoczył ale kasy nadal brak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to mają tempo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. a ja składałam elektronicznie 19.02 w I Urzędzie skarbowym w Gdańsku i dopiero 2 dni temu pojawiło się, że jest wprowadzony, a już się martwiłam, że nie doszedł czy co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak Pruszcz??? Długo czekaliscie? Czy to prawda że jak ktoś ma 3 lub więcej dzieci to szybciej zwracają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wejherowo urząd to masakra jakaś ,powinni mieć kontrolę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (115 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Matka chrzestna bez bierzmowania? Gdzie? (49 odpowiedzi)

Hey, Bardzo zależy mi na tym, aby moja siostra była matką chrzestną mojej córeczki. Nasz ksiądz...

nie chcę nosić rękawiczek- co zrobić (22 odpowiedzi)

dziewczyny, moja córka uparła się i nie chce nosić rekawiczek. Na dworzu mróz, rączki czerwone,...