PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

2 us gda czy gdynia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm złożony elektronicznie 01/03 II US - pojawił się 18/04 pierwszy etap.. Dzwoniłam wczoraj do urzędu to dowiedziałam się że zweryfikowany poprawnie i mam czekać na zwrot ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doczekałam się i ja:), złożony 19.02 w I urzędzie w Gdańsku, dzisiaj zwrot na konto, ulga na dwoje dzieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Równo dwa miesiące czekalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja
2018-04-19 11:56:43
no w koncu sie doczekalam :) pit zlozony elektronicznie 19 lutego I US gda . ulga na 2 dzieciaki. dzisiaj przyszedl przelew. wczoraj mialam etap 2, a dzisiaj 3.
ahhh to ja jeszcze poczekam też ulga na2 dzieci zlozony 27,02 1us gda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam że moja mama PIT złożony elektronicznie pod koniec kwietnia us Wejherowo ulga na 3 dzieci zwrot po dwóch tygodniach więc chyba coś w tym jest jak rodzina wielodzietna to prędzej bo ja ulga na 1 dziecko i już prawie 2 miesiące czekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja PIT złożony elektronicznie 01.03 3us w Gdańsku w poniedziałek 16.04 wskoczył mi pierwszy etap hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no w koncu sie doczekalam :) pit zlozony elektronicznie 19 lutego I US gda . ulga na 2 dzieciaki. dzisiaj przyszedl przelew. wczoraj mialam etap 2, a dzisiaj 3.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś z US Z Kartuz?? Jak to u was wygladalo lub wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja czekam 5 tygodni II urzad skarbowy Gdansk ulga na dzieci mojego pitu nawet do systemu nie wprowadzono tak sie pracuje na Kolobrzeskiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Wejherowie są bardzo sympatyczne Panie u urzędzie skarbowym nic ci nie powiedzą jest czas trzy miesiące , jakbym nie wiedziała brak słów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie urzędu skarbowego w Pruszczu jest info z dnia 13 kwietnia ze są w trakcie rozliczania pitow składanych 2 marca zarówno droga elektroniczna jak i papierowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tez macie skreślone. Na czerwono 3 i 4 etap ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A pod jaki nr telefonu dzwoniłas bo jak dzwonie to nie odbiera nikt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ważne, że dotarł do Urzędu, a pieniądze prędzej czy później też wpłyną:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zosiasamosia ja tak jak Ty 19 luty I US Gda przez Inet i dopiero dzisiaj 2 etap wskoczył ale kasy nadal brak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to mają tempo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. a ja składałam elektronicznie 19.02 w I Urzędzie skarbowym w Gdańsku i dopiero 2 dni temu pojawiło się, że jest wprowadzony, a już się martwiłam, że nie doszedł czy co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak Pruszcz??? Długo czekaliscie? Czy to prawda że jak ktoś ma 3 lub więcej dzieci to szybciej zwracają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wejherowo urząd to masakra jakaś ,powinni mieć kontrolę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

otworzyć firmę ?? (35 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

Co Za Sąsiedzi.... (109 odpowiedzi)

Mieszkam w bloku i szanuję swoich sąsiadów. Niedawno urodziłam synka. Myślałam, że coś się zmieni...

Adwokat- rozwód- podział majatku (60 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....