PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Matko jedyna święto lasu! PIT złożony on-line 24.02. w Gdyni, ulga na dzieci, 2x dzwoniłam do US co się dzieje bo na stronie ciągle błąd i błąd, a u nich rozliczony prawidłowo. I jeszcze wezwanie do okazania posiadanych PITów bo zwrot duży. I oto jest! Ostatnią sesją elixira wszedł na konto! Muszę założyć pamiętnik i o tym napisać. PS.: na stronie nadal błędne dane :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś może dostał zwrot z 1 US Gdynia ja czekam od 26 luty od miesiąca 1 etap
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja skladalam w lutym w wejherowo elektroniczne i jeszcze nie dostałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś składał w marcu w Wejherowie elektronicznie i juz dostał zwrot?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja od 26.02 czekam i nic nawet niepoprawne dane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mąż składał 7 marca przez internet, także ulga na 1 dziecko. Oni najwidoczniej rozliczaja to jak im się podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja nie wiem jak oni to rozliczają, ja składała przez Internet 04.03 ulga na jedno dziecko też 1 us i mam ciągle 1 etap
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mężowi 16.04 wskoczył etap 1 dopiero. Zastanawiamy się kiedy wskoczy następny, ale pewnie nie prędko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

składałam 9 marca w 1US Gdańsk osobiscie, 16.04 wskoczył mi 2 etap, dziś pojawił się 3 i pieniadze otrzymałam własnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

US Kartuzy. Mąż składał 7 marca droga elektroniczna i czekamy. Jest tu ktoś z Kartuz i już dostał.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwszy etap mam na zielono, a cała reszta przekreślona czerwoną kreska, pierwszy raz rozliczam się przez Internet i nie wiem czy to dobrze. Ktoś orientuje się czy to normalne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj zwrot z 6 marca osobiście ulga na 1 ,diecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I US Gdańsk pit złożony 1.03 osobiście ulga na dzieci zwrot 17.04 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny czy któraś z Was dostała zwrot z 2 urzędu skarbowego gdansk a składała na poczatku marca z ulgą na dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komornik zabierze zwrot, nie ma znaczenia czy jest ulga na dzieci. Tylko czeka co może zabrać szaremu człowiekowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a o to może też niedługo dostane tez skladalam 26.02 elektrycznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Abc super ja w tamtym roku w Wejherowie dostałam po dwóch tygodniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wczoraj pisalam ze w Wejherowie zwrot zwykle po 3 mies, a po południu wpłynęły pieniądze.
pit wyslalam elektronicznie 26.02
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi wczoraj wskoczył drugi etap, czekam dalej mimo ze mam troje dzieci i mc juz minął od momentu jak składałam:( czytałam wczesniej, ze niektóry osobom wogole etap 1 widniał a przelew juz dostału
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komornik niestety może zając ulgę na dziecko, przyjdzie pismo ze skarbowki ze przekazali pieniadze na jego konto. Ja tak miałam dwa lata temu:( zabrał mi ulge na dwoje dzieci a potem systematycznie co mc zabierał z wynagrodzenia, pozostawial tylko te kwote wolną ktorej nie mogl czyli ok 1400zł:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzka- jaka firma? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Mały pokój dla dziecka (50 odpowiedzi)

Witam, proszę o porady, podzielenie się opiniami na temat czy 8-metrowy pokój dla dziecka jest...

krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY??? (38 odpowiedzi)

tak jak w temacie.jaki polecacie krem na rozstępy?? jestem w pierwszych tygodniach ciąży ,ale...