PIT zwrot za 2017

Jak co roku czas odnowić wątek. Kto z Was dostał PIT i złożył już?A może ktoś z Was już dostał już zwrot. Dzielcie się informacjami dla innych wpisując urząd i miasto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Matko jedyna święto lasu! PIT złożony on-line 24.02. w Gdyni, ulga na dzieci, 2x dzwoniłam do US co się dzieje bo na stronie ciągle błąd i błąd, a u nich rozliczony prawidłowo. I jeszcze wezwanie do okazania posiadanych PITów bo zwrot duży. I oto jest! Ostatnią sesją elixira wszedł na konto! Muszę założyć pamiętnik i o tym napisać. PS.: na stronie nadal błędne dane :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś może dostał zwrot z 1 US Gdynia ja czekam od 26 luty od miesiąca 1 etap
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja skladalam w lutym w wejherowo elektroniczne i jeszcze nie dostałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś składał w marcu w Wejherowie elektronicznie i juz dostał zwrot?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja od 26.02 czekam i nic nawet niepoprawne dane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mąż składał 7 marca przez internet, także ulga na 1 dziecko. Oni najwidoczniej rozliczaja to jak im się podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja nie wiem jak oni to rozliczają, ja składała przez Internet 04.03 ulga na jedno dziecko też 1 us i mam ciągle 1 etap
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mężowi 16.04 wskoczył etap 1 dopiero. Zastanawiamy się kiedy wskoczy następny, ale pewnie nie prędko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

składałam 9 marca w 1US Gdańsk osobiscie, 16.04 wskoczył mi 2 etap, dziś pojawił się 3 i pieniadze otrzymałam własnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

US Kartuzy. Mąż składał 7 marca droga elektroniczna i czekamy. Jest tu ktoś z Kartuz i już dostał.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwszy etap mam na zielono, a cała reszta przekreślona czerwoną kreska, pierwszy raz rozliczam się przez Internet i nie wiem czy to dobrze. Ktoś orientuje się czy to normalne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj zwrot z 6 marca osobiście ulga na 1 ,diecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I US Gdańsk pit złożony 1.03 osobiście ulga na dzieci zwrot 17.04 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny czy któraś z Was dostała zwrot z 2 urzędu skarbowego gdansk a składała na poczatku marca z ulgą na dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komornik zabierze zwrot, nie ma znaczenia czy jest ulga na dzieci. Tylko czeka co może zabrać szaremu człowiekowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a o to może też niedługo dostane tez skladalam 26.02 elektrycznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Abc super ja w tamtym roku w Wejherowie dostałam po dwóch tygodniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wczoraj pisalam ze w Wejherowie zwrot zwykle po 3 mies, a po południu wpłynęły pieniądze.
pit wyslalam elektronicznie 26.02
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi wczoraj wskoczył drugi etap, czekam dalej mimo ze mam troje dzieci i mc juz minął od momentu jak składałam:( czytałam wczesniej, ze niektóry osobom wogole etap 1 widniał a przelew juz dostału
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komornik niestety może zając ulgę na dziecko, przyjdzie pismo ze skarbowki ze przekazali pieniadze na jego konto. Ja tak miałam dwa lata temu:( zabrał mi ulge na dwoje dzieci a potem systematycznie co mc zabierał z wynagrodzenia, pozostawial tylko te kwote wolną ktorej nie mogl czyli ok 1400zł:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (9 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

dr Joanna Renke (14 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś ma może aktualny kontakt do dr Renke, pediatry i immunologa. Chodzi mi o wizytę...

Ginekolog - Głodek Piotr - proszę o opinie (60 odpowiedzi)

W medicoverze pracuje lekarz jak w temacie. Czy którać z Was korzystała z Jego usług? Co o Nim...