Petro - opinia (1) Studiuję informatykę na PJATK i najbardziej podoba mi się praktyczne... Petro IvyEve - opinia (1) Jestem po II roku kierunku grafika. Na duży plus w tej uczelni jest świetny... IvyEve B - opinia (1) Studiowałam tam, jestem dobrze przygotowana do zawodu i teraz mam pracę... B
Antek - opinia (1) Wybierając studia nie znałem tej uczelni. Po przeprowadzonym researchu... Antek Łuk - opinia (1) Jestem po 2 roku informatyki i muszę powiedzieć, że PJATK sprostał moim... Łuk Kaśka - opinia (2) Jeśli informatyka w Gdańsku to tylko na Polsko-Japońskiej Akademii Technik... Kaśka Arco - opinia (1) Jestem po II roku informatyki. Poziom moim zdaniem jest bardzo dobry.... Arco Agathos - opinia (1) Studiuję na kierunku grafika na PJatk i uważam, ze był to dobry wybór.... Agathos Chewbacca - opinia (1) Studiowałem informatykę i jestem zadowolony. Muszę przyznać, że nie było tak... Chewbacca Maliby - opinia (1) Studiuję grafikę na Wydziale Sztuki nowych mediów i mamy teraz zajęcia... Maliby BG - opinia (1) Dla mnie plusem są takie rzeczy jak rozpoznawalność uczelni wśród... BG Denis - opinia (1) Uważam że jest najlepszą uczelnią techniczną w Gdańsku. Co roku plan zajęć... Denis Marcin - opinia (1) Jest kameralnie i z indywidualnym podejściem do studenta. Wykładowcy to... Marcin PJWSTK - ŚCIEMA (1) Nastawienie na wyzysk studenta, udawanie przyjazności po to tylko, żeby... były student Moim zdaniem bardzo OK. (1) Jestem studentem informatyki na PJATK. Lata temu studiowałem na PG. PJATK... maxmini Informatyka (1) Studiowałem tam informatykę. Uczelnia elastyczna wobec studenta. Osoby... Talies Nie polecam, ta szkoła to tonący okręt... (1) Uczelnia ma renomę dzięki Warszawie. Od lat zajęcia prowadzą Ci sami... NIEpilny student Dobre wspomnienia (1) Właśnie ukończyłem studia niestacjonarne na kierunku informatyka. Nie było... rolnik Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych (1) Czy ktoś ma zamiar tam studiować? Może ktoś był na dniach otwartych tej... ponzo