Jestem bardzo zadowolona (1) Zasłony, firanka, rolety rzymskie oraz rolety rzymskie w systemie duo... justyna Fachowa obsługa. Dobre ceny. Szybkie terminy (1) Polecam firmę. Osobiście montowalismy rolety do mieszkania i biura. Szybko,... Maciek polecam (1) Wszystko zgodnie z tym, co było umówione. Duża pomoc pracowników przy wyborze. Patrycja
Polecam bardzo (1) Kontakt, realizacja, terminy wszystko na najwyższym poziomie. Polecam Darek ok (1) Jest ok, polecam. Wszystko według zamówienia. Marcin Bardzo dobrze. (1) Firma godna polecenia Bardzo dobra współpraca od kontaktu telefonicznego... Jolanta Super firma Gorąco Polecam (1) Firma super szybko sprawnie ceny naprawde fajne gorąco polecam Michal POLECAM !!! (1) Same superlatywy. Przede wszystkim doskonałe doradztwo i ogromne... Monika Polecam bez wątpliwości (1) Firma w 100% profesjonalnie podchodząca do pracy. Bardzo rzetelna obsługa.... Teresa K. - Pogórze Polecam!!! (1) Skorzystałam z oferty na rolety materiałowe w kasecie. Pomiar został zrobiony... Joszka Sprawnie wykonana usługa (1) Zamówiłem żaluzje drewniane do pokoju dziennego. Od dnia pomiaru do telefonu... Mateusz Zadowolony Klient z firmy Pol-Blinds (1) Zamówiłem żaluzje do dużego pokoju w tej firmie. Pomiar przebiegł szybko i... Zadowlony klient Plisy (1) Duży wybór materiałów i kolorów plis, przystępne ceny, szybki i sprawny... Sylwia rolety rzymskie (1) Dostarczono nam roletę rzymską z uszkodzonym materiałem, jednakże panowie bez... klient z Gdy.-Dąbrowa Ocena (1) Doskonała i profesjonalnie przedstawiona a następnie zrealizowana... Aleksandra i Mieczysław Polecam pełen profesjonalizm (1) POLECAM wszystko sprawnie, wycena, pomiar, montaż, doradzenie co do wyboru... zadowolony klient Polecam (żaluzje aluminiowe). (1) Wszystko w porządku: czas realizacji, montaż jakość produktu, poziom cen. Przemek Rolety rzymskie (1) Oceniam na mocną 5+ Wysokiej jakości rolety, pięknie uszyte. Dałabym 6, ale... Monika Plisy (1) Bardzo dziękujemy Panu danielowi za fantastyczne Plisy. Żona Pana Daniela... Ewelina Rolety - polecam, sprawdzona firma. (2) Duży wybór materiałów. Przystępne ceny. Szybki i fachowy montaż. Bardzo dobra... Mateusz