rolety rzymskie (1) Zamówione rolety firma wykonała bez zastrzeżeń. Wybór materiałów bardzo duży.... Pati Bogata oferta, sprawny, szybki montaż!!! (1) Polecam skorzystanie z usług tej firmy. Bogata oferta, sprawny czysty... Karolina z gdyni Wysoka jakość żaluzji jak również obsługi! (1) Jestem osoba która zanim coś kupi to musi to sprawdzić, wyczytać, zapytać,... MonikaGB
Rolety rzymskie i markiza (1) Usługa została zrealizowana w terminie a jakość jest bez zastrzeżeń. Polecam Wojciech Cudny Polecamy (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi wykonania i montażu rolety! Maciej Dwie realizacje w mieszkaniu na szóstkę!! (1) Robiliśmy dwie rzeczy, w dwóch odstępach czasowych i wszystko przebiegło... Tomek & Magda moskitiera ramowa (1) Firma pracuje bez zarzutów,pani przez tel bardzo miła,pracownicy punktualni... Magdalena Urbanowicz POL-BLINDS ROLETY (1) Firma działa bez zarzutu, a Pan Mateusz, który doradzał mi w wyborze rolet a... Ewa Chrzanowska Profesjonaliści (1) Polecam każdemu.Wszystko zgodne z zamówieniem.Szybko,czysto i dokładnie. Mariusz Profesjonaliści (1) Polecam każdemu.Wszystko zgodne z zamówieniem.Szybko,czysto i dokładnie. Mariusz Opinia (1) Jakość usług oraz materiałów na 6, polecam!!! Roman Adamczyk Szybko, czysto, niedrogo (1) Szybka realizacja, sprawny montaż, wszystko zgodnie z zamówieniem. AS Wszystko SUPER (1) Posiadam duże 4-pok mieszkanie. Pan Daniel dokonał szczegółowego obmiaru... Adrian Polecam ! (1) Usługa bardzo dobrze wykonana, szybko, sprawnie. Duży wybór struktur i... Dominika Plisy z Pol-Blinds (1) Szybki czas realizacji zamówienia w przypadku plis, które zamawiałam. Bogata... AFV Serdecznie polecam firmę POL-BLINDS :) (1) Fachowo, sprawnie i solidnie ! Pilsy są bardzo dobrej jakości, kupione za... Kama POLECAM !!! (1) Polecam każdemu - żaluzję piękne. Pan wyjaśnił mi oraz pokazał na częściach... Andrzej Bardzo pozytywna opinia nt firmy POL-BLINDS (1) Firma POL-BLINDS oferuje żaluzje bardzo wysokiej jakości. Posiada szeroki... Izabella Nie polecam, drogo. (1) Firma droga,posrednik,lepiej kupic u producenta,nizsza cena i gwarancja ze... pawel Plisy (1) Bardzo krótki czas oczekiwania i konkurencyjne ceny - zbierałam oferty od 3... Ola