Gosia W - ocena (1) Bardzo polecam POL- blinds - duże doświadczenie, solidne i estetyczne... Gosia W Danuta Gładkowska - opinia (1) Zlecenie zrealizowano szybko. Jakosc bez zarzutu. Kontakt z firma bez... Danuta Gładkowska Robert - opinia (1) Profesjonalna firma !!! Czas oczekiwania na montaż bardzo szybki. Kontakt z... Robert
Edyta - opinia (1) Jakość wykonania moskitierów oraz sam montaż godny polecenia. Edyta Magdalena - opinia (1) Polecam firmę pełen profesjonalizm Magdalena Martyna - opinia (1) Duże zamówienie w domu jednorodzinnym, zaluzje drewniane. Jestem bardzo... Martyna tb duet s.a. - opinia (2) Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy POL-blinds. zamówiliśmy bambusowe żaluzje... tb duet s.a. Klienci Bojano - opinia (1) Wykonanie i kontakt z właścicielem na wysokim poziomie, miła obsługa , szybki... Klienci Bojano Mirka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Właścieciel, doradził przy... Mirka Arkadiusz - opinia (1) Dobra współpraca. Wysoka jakość wykonania zamówionych rolet i zasłon. Polecam. Arkadiusz Derik - opinia (1) ... jak zwykle bez zastrzeżeń, w moim przypadku to już trzecie okno (w każdym... Derik nadiaa - opinia (1) Jesteśmy zachwyceni profesjonalnym podejściem firmy, Pan który był na... nadiaa www.Delta.gda.pl - opinia (1) Zamówienie złożone 20.11.2020 ,realizacja zamówienia... www.Delta.gda.pl Piotr - opinia (1) Bardzo polecam ta firmę nasze zamowienie z nietypowa duża zasłona wykonane... Piotr Piotr - opinia (1) Polecam!!! Świetny kontakt z klientem, wszystko wytłumaczą, doradzą,... Piotr Firma godna polecenia (1) Kilka lat temu przypadkowo znalazłam kontakt do firmy Pol-blinds. Od tamtej... Karolina Dobry wybór (1) Już dwukrotnie korzystaliśmy z usług POL-blinds i jesteśmy zadowoleni. Czas... Natalia Aleksandra - opinia (1) Mogę szczerze polecić tę firmę.Krótki termin,wszystko na czas, szybka... Aleksandra Rolety , żaluzje (1) Jest to firma którą mogę polecić każdemu mniej czy też bardziej wybrednemu.... wierna klientka plisy i moskitiery (1) Szeroka oferta rozwiązań technicznych, wzorów i typów materiałów,... Joanna Flakowska