Aga - opinia (1) Nie polecam tego serwisu , cena końcowa to jedna wielka niewiadoma Aga Mirek - opinia (1) Przyjechałem do serwisu z nie działająca klimatyzacja (MAZDA 3). Zostałem... Mirek Tomek - opinia (1) Bardzo dobry serwis. Wszystko zrobione i to w terminie. Polecam Tomek
tomek - opinia (1) porównując wizyty w różnych warsztatach to ten jest OK, umówiona wizyta bez... tomek Marek - opinia (1) Serwisuję swojego juka od 4 lat w Promotorze.Profesjonalna obsługa i jej... Marek Andrze. N - opinia (1) W warsztacie naprawiałem swojego Nissana Almerę . wymieniałem kompletne... Andrze. N E. Oleszczuk - opinia (1) Dziękuję, że jesteście. Polecam wszystkim! E. Oleszczuk klient - opinia (2) Tragedia - firma , która nie ma pojęcia o mechanice. Nie wykonali naprawy ,... klient piter - opinia (1) Nie polecam. Ceny bardzo wysokie w porównaniu do konkurencji piter mgr - opinia (2) Za samą usługę wymiany oleju w październiku 2019r. zapłaciłem 80zl (bez... mgr Opinia na temat Nissan PROMotor (1) Oceniam bardzo wysoko jakość obsługi i czas realizacji naprawy gwarancyjnej... A.Bujalski To moja 3- cia ocena w ciągu wielu tat- znowu pozytywna na 100% (1) W tym roku dokonaliśmy napraw naszych aut: Suzuki Grand Vitara 2007 r, ale... Krzysztof Wir Podziękowanie (1) Podziękowania Zleciłam firmie PROMotor Gdańsk kompleksową wymianę układu... Anna Podziękowania (1) W branży motoryzacyjnej działa wielu naciągaczy. Na tym tle firma Promotor... Jacek Rewelacyjny Serwis (1) Pelen profesjonalizm i dokladnośc w wykonaniu naprawy powypadkowej poza tym... Roman Po raz kolejny- polecam (1) Po roku kolejna wizyta w serwisie- kontrola wszystkich hamulców po górach... Ka Wir Ja też nie polecam! (2) Kilka lat temu serwisowaliśmy u nich auto i było OK. Niedawno wróciliśmy po... Meg extra (1) Zwykła wymiana opon na zimowe plus tanie magazynowanie letnich. Umawiam się... Grażyna pełen profesjonalizm (1) Szczerze polecam. Usługa wykonana sprawnie i szybko. Uzyskałem szczegółowe... Jan Stacja Kontroli Pojazdów (1) Szczerze polecam wszystkim! Profesjonalna, miła i szybka obsługa. Lucyna M.