Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nóg nie rozkładałaś? Pracować nie potrafisz? Może ON się lepiej zajmie i wychowa?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Suka nie da pies nie weźmie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Takie sytuacje jak twoja to wyjątki. Ojciec moich dzieci nigdy nie zapewnił nam dachu nad głową ani bytu. jakie alimenty płaci? Zaczął uczestniczyć w utrzymaniu dopiero jak córka miała 6 lat. W 2012 roku kwota 350 zł i tak płaci do dziś jak ma 16 lat. Tak samo uważa, że jestem rozrzutna i niegospodarna, alimenciara, madka. Popiera Walczących ojców i Konfederację. No prawdziwy mężczyzna, jakich większość teraz. Gdyby dziadkowie nie dzielili się emeryturami to nie wiem jak żyłybyśmy. Bo ja jak większość pracujących mam mam minimalna pensję i wogóle cieszę się, że mam stałą pracę. Ojciec uważa, że" tak krawiec kraje jak mu materii staje". Ja mam materii 350zł więc tak mam krajać w dużym mieście żeby dziecko było a jakże zadowolone, wyksztalcone, szczęśliwe...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jeśli się nie zrzeszymy wszyscy faceci, to masoneria nas zniszczy.
Prawo jest przeciwko męskości. Faworyzuje Kobiety. Idziesz do pracy, zarabiasz na dom, i wszystko, z natury rzeczy zajmujesz się wszystkimi d*peralami, co tylko przestanie działać, budujesz, kombinujesz, naprawiasz, poprawiasz i z natury rzeczy kobieta jest więcej przy dziecku a potem zarzut ci z tego robią........że nie zajmujesz się dzieckiem!!!! To jest chore!!!!!! Nawet jak płacisz alimenty to nie możesz się pozbyć komornika. Jak baba nie odwoła wniosku o ściganie, to komornika się nie pozbędziesz choćbyś płacił alimenty!!!!! Będziesz żywi i babę i komornika!!!!!!!!!!! To jest d**ilne prawo! Chłopy jak możecie takie prawo uchwalać, akceptować!!!!!
Ktoś eweidentnie działa przeciwko facetom!!!!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ludzie , chyba nie macie pojęcia co dzieje się w rodzinnych sądach.

Ile czasu trwają sprawy o alimenty. Co robią komornicy. Ludzie to jest skandal!!!! Prawo rodzinne jest tak skonstruowane żeby niszczyć rodziny!!!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ty masz jakieś zaburzenia w rozwoju??? Jeżeli matka pracuje, robi wszystkie opłaty za mieszkanie, rachunki, kupuje jedzenie, środki czystości, ubrania, obuwie dla dziecka to uważasz, że to 450 zł to jest dużo? Dziecko zrobił to powinien łożyć na jego utrzymanie tyle co matka! Co to kogoś obchodzi, że on tyle nie zarabia i nie może płacić większych alimentów? Matki nikt o to nie pyta i musi sama sobie radzić. Oczywiście, nie chcę tu bronić kobiet bo są sytuację, że to ojciec opiekuje się dzieckiem a matka ma je w nosie... Ale dla mnie powinny być alimenty od 1000 zł minimum na każde dziecko. Zrobić potrafili, to niech zdają sobie sprawę z tego, że trzeba dziecko też utrzymać!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 16

Złóż o podwyżkę.
Płaci na dziecko 450 zł bo tyle ma zasądzone
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

12latek dostaje od ojca co miesiąc 450zl. Trwa to już 12lat. Ojciec dobrze zarabia... Nie zabiera go na wakacje, nie kupuje nic tylko płaci alimenty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Do roboty lenie a nie zerować na chłopach
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 9

Święta racja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra biorę, 500 moje co i tak dawalem, 500+, no i 500 od ciebie na dziecko. 1500 i jest ok.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Radek. Niestety sprawiedliwość nie istnieje. Ale jest wyjście. Wyjście z systemu. Nie musisz pracować na etacie jeśli zabierają Ci wszystkie dochody. Wykonuj prace dorywcze. Mnóstwo zajecia teraz. Budowlanka etc. bież gotówkę do ręki. Dawaj dzieciom ile Cię stać, walcz o nie i dbaj o nie. powodzenia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dno...
Idź dziwce zapłać a swoim dzieciom nie daj. Obyś zalał kolejnej i dalej wyrzucal żale bo kobiety straszne. Po coś są te rozwody biedaczki.... pewnie w trakcie małżeństwa też miał na swe przyjemności za hajs A teraz żal dac na swoje dzieci. No w sumie mogła siedzieć z mężem kurkiarzem prawda ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jej strasznie Cię boli ..kurki się .... co za podejście .... stoi na trasie i bierze kasę czy jak ? Chyba nie sądzisz że powinna żyć w celibacie A jakiś powód rozwodu był prawda ? Ty jak posuwasz teraz nową to jesteś kurkiarz tak ? Czy Ty to miłość uprawiasz A była się kurki... d**ile.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

g*wno prawda podniesie alimenty i zniwu d*pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hehe człowieku znasz powiedzenie bo do tanga trzeba dwojga ...No i przede wszystkim,jak to napisałeś baby same sobie dziecka nie zrobią...Nie chcesz dzieci,to się zabezpiecz proste...A nie potem pretensje do garbatego....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak bezwzględne !!!!!!!!

1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zalezy jaka matka bo m.byla tylko imprezy i zebranie o wiecej itp dziecko jest z nia .a jak jest umnie to do matki niechce wracac boi sie bo jest bita pi twarzy itp. Nid kazdy ojciec jest zly i matka .ald zdaza sie ..to twoie pisanie nie dotyczy kazdego faceta..als czesto wy chcecid wiecej niz to mozliwe na te zarobki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

W sadzie trzeba miec kwity z plzcenia alimentow potwierdzenie i to jest juz dowod i ile sie zarabia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Niedziwie sie ze jego matka tak mysli jesli ty mas tskie zdznie na temat innych .ja dzje 500zl.i nic wiecej bo widuje dziecko jest umnie co weekend na noc samz pozbywa die dziecka chetnie bo ma kochankow.ciagle innych ale polskie glopie prawo jest ze dziecko ma byc nawet z matka d**ilka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Muza musi grać. (2307 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

słodko, część druga ;) (548 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...