FACHOWA OBSŁUGA I LECZENIE (1) Rzetelna pomoc telefoniczna. Panie w rejestracji miłe i "nie każą na siebie... pacjentka fachowo i z uśmiechem (1) Wielokrotnie stanęłam na nogi i pozbyłam się bólu , dzięki dr Rafało . Żadne... Sasza Świetnie (1) Uczęszczam na leczenie do dr. Rafało od kilku dobrych lat i jestem bardzo... Dext3r
Dzięki Revimedowvi jestem zdrowy! (1) Strasznie dziękuję za fachową rehabilitację.Od lat cierpiałem na bóle... Michał R. dr Rafało (1) polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem. przez własną głupotę... pacjent Super przychodnia (1) Pozdrawiam gorąco cały personel fizykoterapeutów i Panie z... Zadowolony Medycyna pracy godna polecenia (1) Korzystamy z usług Revimedu niedawno, jednakże już po pierwszym... zadowolona firma Potwierdzam wcześniejszą opinię. (1) Medycyna pracy bardzo dobrze obsługiwana przez lekarzy i personel.Lekarze... zadowolona firma Medycyna pracy na wysokim poziomie. (1) Podpisaliśmy niedawno z Revimedem umowę na opiekę medyczną dla naszych... Kadrowa Dr Rafało - Super Fachowiec!!!!!!!!!! (1) Terapia Dr Rafało jest rewelacyjna!!! Byłem już u neurologow, terapeutow i... Wdzięczny pacjent. jest bardzo dobrze (1) od 5 lat cierpiałem na bóle kręgosłupa,odwiedziłem paru lekarzy ,każdy... robocop obsługa-rejestracja (2) Potwierdzam brak profesjonalizmu ze strony pań z rejestracji. Przepływ... kama