Super :))) (3) Profesjonalne podejście do pacjenta, mila obsługa na recepcji i na zabiegach.... Antoni PACJENTKA - opinia (8) Jestem trochę zaskoczona pozytywnymi opiniami na temat pań z rejestracji.Ja... PACJENTKA Rehabilitacja - 1. klasa (1) Muszę przyznać, że bardzo profesjonalnie wyposażona placówka ze świetnymi... Zadowolony pacjent
Nierówność usług (4) Zlecenie od neurologa otrzymałem na serię zabiegów. Średnio całość pomogła.... Robert M Polecamy (1) Pierwszy raz trafiliśmy do Revimedu kilka dni temu. Wcześniej leczyliśmy się... Wojciechowscy Polecam (1) Bardzo miła obsługa, atmosfera podczas zabiegów i ćwiczeń rehabilitacyjnych... Tomasz dziękuję (1) wspaniali fachowcy, podchodzący indywidualnie do pacjenta. Uśmiechnięci,... madzia podziękowania (1) Od kilku tygodni korzystam z pomocy przychodni i nigdy nie zawiodłam się na... pacjentka Aż sie nie chce wierzyć (1) Miło,sympatycznie,uśmiechnięte Panie na rejestracji , a przede wszystkim... Pacjentka Polecam i proszę o jedną zmianę (2) Od blisko 6 lat korzystam z usług Revimedu i polecam każdemu tę placówkę.... Pacjent Zadowolony pacjent (1) Pierwszy front to, rejestracja. Mimo kolejki oczekujących i czasem... pacjent polecam (1) trafilam do tej placówki przez przypadek, znałam opinie tylko że p. Rafalo... Bibi Super (2) Leczę się w poradni schorzeń kręgosłupa od prawie 5ciu lat i jestem bardzo... Karolina Super! (1) Przychodnia w nowej lokalizacji śliczna, fachowość jak zawsze - w moim... E. Wlasciwe miejsce dla naglych urazow kregoslupa. (1) Mojej Zonie o maly wlos nie "wyskoczyl" dysk z gornego odcinka kregoslupa.... Krzysztof Pytner jestem zadowolony,jednak leczenie mi nie pomoglo (2) Jestem wegrem obecnie zyje w Anglii a w porownaniu opieki medycznej z innymi... Henrich Beke Anglia Niesamowity Doktor i jego kadra (1) Polecam Doktora Rafało.Wspaniały człowiek o wielkim sercu.Takich lekarzy jak... Daga O niebo lepiej (1) Do tej pory byłem w poprzedniej placówce.Nowa bardzo mile mnie... Morsianin Wspaniały specjalista dr Rafało, rehabilitanci i obsługa (1) Od wielu lat walczyłam z bólami kręgosłupa, potem pojawiły siędrętwienia, z... Agnies doskonali fachowcy (1) Bardzo wysoko oceniam jakość usług świadczonych przez Revimed, w... Marek