VW PASSAT (1) Polecam warsztat PACARS ze względu na dobrze wykonaną usługę naprawy po... Robert Siwek Najlepszy zakład samochodowy (1) Szczerze polecam warsztat samochodowy Pana Rafała Herka .Profesjonalna... Joanna Sakowska Mazda 6 (2) Do warsztatu trafiłam po przeczesaniu internetu, opierając się na pozytywnych... Natalia
Mazda (1) Do zakładu trafiłam myląc nr domów i może dobrze;) Wstępne oględziny i wycena... Renia POLECAM!!! (1) Bardzo polecam usługi w Pacars. Wszystkie wady, które posiadał mój opel... Weronika Polecam Nissan sunny (1) Polecono mi ten zakład naprawy samochodów i jestem bardzo zadowolony to co... F.M POLECAM (1) Korzystałam z usług Pacars naprawiając auto po kolizji. Wszystko załatwione... Magdalena PASSAT B3 (1) Witam Zwodzony z terminem przez 2 "polecone" warsztaty zacząłem szukać w... Adam KIA (1) Po kolizji (na kobiece oko) nie ma śladu. Kolor dobrany idealnie. Dochowane... Iza Naprawa Volvo V40 (1) Polecam gorąco usługi warsztatu. Prace wykonane profesjonalnie bez... Łukasz Cierocki Usługi blacharsko-lakiernicze volkswagen touran (1) Bardzo miła i szybka obsługa. Przystępne ceny i fachowe podejście do... karol Nisan Primera (1) Witam. Po raz kolejny jestem klientką warsztatu Pacars i po raz kolejny... Pełech Wanda Lakierowanie auta (1) Jestem bardzo zadowolona z pracy warsztatu Pacars. Miałam do lakierowania 6,5... Justyna Naprawa lakiernicza Jeepa (1) Witam, zaprzyjaźniony warsztat wstawił stalowe progi do mojego Jeepa Grand... Paweł Szybki i skuteczny serwis - wymiana łożyska (1) Typowo mechaniczna naprawa, wymiana łożyska .. tylko którego, sam tego nie... TN POLECAM (2) od dawna robie moje auta w tym zakładzie i jestem bardzo zadowolony. Jako... bartek P O L E C A M (1) od dawna robie moje auta w tym zakładzie i jestem bardzo zadowolony. Jako... bartek Peugeot 406 Coupe (1) Polecam warsztat Pacars. Naprawa mojego samochodu wykonana perfekcyjnie, po... Marcin Zdecydowanie polecam !!! (1) Wybrałem ten warsztat na podstawie opinii z tego portalu i się nie zawiodłem... Krzysztof Polecam (1) Przy okazji likwidacji szkody z AC dodatkowo wykonano odpłatnie poprawki... Adam D.