BMW seria 1 - opinia (1) Samochód po odebraniu wygląda świetnie! Rzetelna obsługa i doradztwo na... BMW seria 1 Marcus - opinia (1) Rewelacja. Do warsztatu Pacars wjechałem dokładnie o umówionej godzinie.... Marcus Michal - opinia (1) Szybko i sprawnie naprawione auto cena spoko Michal
Polecam !!!!! (1) Witam. Warsztat taki jakiego oczekiwałam Super kontakt, fachowa i szybka... Patrycja Renault Twingo (1) Super warsztat, szybka i profesjonalna obsługa. Krótkie terminy oczekiwania.... Jurek Dobry warsztat na Pustkach (1) Warsztat godny zaufania, rzetelny, przystępne ceny, miły personel. Polecam. Aleksandraalkowscy@wp.pl Na nich można polegać (1) Podczas ostatniej nawałnicy na Kaszubach, na mój dom i samochód zwaliły się... Jerzy Czarniecki Usługa lakiernicza (1) Fachowe wykonanie zlecenia. Po kolizji samochód miał uszkodzony prawy bok,po... Dominika Naprawa pokolizyjna (1) Szczerze polecam usługi tego warsztatu. Miałem do naprawienia moją Toyote... Pyciu Bardzo polecam ten warsztat! (1) Naprawa wykonana szybko i profesjonalnie. Jakość usługi na bardzo wysokim... Andrzej H. Solidnie i uczciwie (1) Zlecona naprawa została wykonana profesjonalnie – wymiana dwóch progów... Marek rzetelnie i rzeczowo (1) Zakres robót i wycena rzetelna i zgodna z cena końcową (lakierowanie,... Magdalena Dobrze i solidnie. POLECAM (1) Zakład Pana Rafała wybrałem po przeglądnięciu stron i opinii internetowych, a... Artur Bardzo dobry zakład (1) Gorąco polecam wszystkim osobom szukającym solidnego lakiernika ten zakład.... Anna M. Lakierowanie Audi A3 8L - tanio i solidnie (1) Po lakierowaniu stwierdziłem, że auto nigdy nie wyglądało tak dobrze.... Simon POLECAM Warsztat Pacarc (1) Witam Polecam naprawy robią szybko i solidnie ,nic dodać nic... Gosia Dobry warsztat za przystępne ceny (1) Witam polecam firmę Pacars, naprawa mojego auta przebiegła sprawnie i bez... Karol Polecam (1) Z przyjemnością mogę polecić warsztat Pacars. Z wykonanej usługi jestem... S.J. Mazda 323 fbj (1) Wymiana rozrządu, końcówek drążków, olej, filtry itp. Jak zwykle sprawnie,... KRZYSIEK Plecam solidny i uczciwy warsztat (1) Naprawiałem w firmie Pacars uszkodzenie blacharskie w Chrysler Voyager.... Marcin Kunicki