Jestem zadowolony (1) Mój tatuaż zrobił Dariusz i jestem z tego bardzo zadowolony. Dariusz... zeziberto super studio (1) pracują tam sami kolesie i to bardzo przystojni, fajna atmosferka, każdy robi... klientka Vitalij - opinia (1) To najliepszy studium w Trójmieście. Piercing i tatoo tylko tam robię.... Vitalij
Najlepszy tatuator właśnie tam :) (1) Polecam wszystkim współpracę z Kubą. Jeśli liczy się dla was dobra... Freak Freak cudnie! (1) Jak tatuaż, to tylko w Pandemonium i tylko u Kuby! Wysłucha, doradzi, a... Ewa jeee!! (1) polecam bardzo, tattoo robił mi Kuba - profesjonalne podejście, sympatico... zk Polecam. (1) Czysto, dokładnie, profesjonalnie, miło, wesoło. Herbata też była dobra ; ) Bejb Super studio! (1) Super studio, fachowa pomoc. Profesjonaliści. Dorota pokazała klasę jeśli... K.A. POLECAM (1) Jestem bardzo zadowolona z efektu! Fajna atmosfera, wszystko poszło szybko i... MM ej - opinia (1) świetny klimat,super ekipa! jestem w pełni zadowolona i już poleciłam kilu... ej polecam! (2) Wszystko wporzo, chłopaki bardzo się starają, można z nimi pogadać nie tylko... Doriss :) (1) długo szukałem dobrego studia, nie ukrywam - pomocne były uwagi poprzednich... Bartek Polecam w 100% (1) Polecam w 100% Garos Opinia (1) Bardzo polecam to studio, super obsługa, fantastyczny klimacik. To jest moja... Justa Petarda (1) Już nikt mnie nie namówi na inne studio oferujące tatuaże i kolczyki. Trzy... Pawcio SUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) KIEDY BYŁAM PO RAZ PIERWSZY-BAŁAM SIĘ(ale czego???) -WSPANIAŁA ATMOSFERA... GRAŻYNA Z TCZEWA Czysto, przyjemnie,szybko, extra atmosfera (1) jestem zadowolona robiłam tam tatuaz i naprawde polecam to studio:) paulina KristO - opinia (1) Wszystko wporzdku naprawde Wiedzą Co robią ! Pozdrawiam ! ;0 ;) Klimat. KristO :)) (1) Adaś! KOcham Cię :) wiesz kto Aneta - opinia (1) Jeśli ktoś chce zrobić sobie tatuaż to polecam to studio.Jest tam milutko a... Aneta