vv - opinia (1) co tu duzo mowic-z****iscie/najlepsi vv XXX (1) Rewelacja, rewelacja, rewelacja. Polecam to studio każdemu. Zdecydowanie... XXX LEPIEJ niż w Paryżu! ;))) (1) faaaaantastyczna obsługa :) Miła, uprzejma i co najważniejsze profesjonalna.... Magda
POLECAM (1) Bylem polecam.Sto procent sterylnosci chlopaki doradzili mi.Poswiecili mi... Maciek Rewelacja (1) Byłem Polecam w 100% Najlepsze studio i Obsługa na pomorzu! Andrzejek ja pie....dole:)))))) (1) NIC DODAC NIC UJAC OBY TAK DALEJ CHLOPAKI !!!!!!!!!!! bankomat30 REWELACJA !!!!!!!!!!!!!!!! (1) Z gory dzieki za z*******y tattoo;) Czysto i przyjemnie:) Polecam ten salonik... Aneta I oto chodzi i oto chodzi!:) (1) Witam. No wkońcu się udało wylądować na swoim!:) Znam sie z chlopakami... Bartas G R U B O:))) (1) SIEMKA JESTEM POD WRAZENIEM JAK OGARNELI SWOJ DAWNO OCZEKIWANY SWOJ BIZNES... TYTUS tatuaż (1) witam,właśnie zrobiłem sobie pierwszy tatuaż i musze powiedziec a raczej chce... zyga Najlepsze studio w Gdańsku!! (1) Ludzie świetni można z nimi pogadać na każdy temat, pośmiać się, pożartować,... Agoosia P . O. L . E. C . A . M :D (1) goraco wszystkim polecam, profesjonalna obsluga, wszystko sterylnie czyste i... ola i tomek :P (1) Pandemonium Crue to profesjonalne podejście do tematu zarówno tatuowania jak... F.U.C.K.A. Spoko/spOKO! (1) ... właśnie tak powinno wyglądać studio tattoo&piercing!!! Jak najbardziej... świost:-) :) (1) wielka pozytywka, tatuaż - pierwsza klasa, ja Idealna obsługa oraz duży wybór oryginalnych wzorów (1) Świetna ekipa, w studiu jest miła i zabawna atmosfera po prostu na luzie,... RudeGirl wicked crue (1) chlopaki z pandemonium to zaloga z ktora mam doczynienia juz cztery lata.... ania 27lat :) (1) Witam ponownie chłopakow;) nooooooooooo to sie nazywa studio, ekipa i... MEGI