Szkoda czasu i pieniędzy (1) Miejsce to cechuje przede wszystkim chaos, nieporządek, kiepska atmosfera.... hop_siup Trzymajcie sie z dala !!! (2) Wszystkim polecam trzymanie sie z dala od tego miejsca. Najlepsza opinie... LJ Marysia - opinia (1) Dzis bylam zrobic drugi tatuaz. Obydwa zostaly zrobione przez Basie, ktora... Marysia
Nie polecam (1) Ekipa spoko wszyscy uśmiechnięci aż za bardzo. umówiłem się na tatuaż na godz... Mrowqa Super! (1) Naprawdę polecam! Tatuażyści, którzy tam pracują, to profesjonaliści. Nic... Wojtek POLECAM ! (1) Na wstępie chciałabym polecić Basię bardzo profesjonalne podejście do... Paulina Polecam!!!! (1) Jeśli tatuaż to tylko tam!Polecam z czystym sumieniem . Pełen profesjonalizm... Danka Polecam! (1) Nic dodać, nic ująć - pełen profesjonalizm! Pan B. Suszko jest mistrzem... Zander Polecam! (2) Właśnie w tym studio dałem wykonać sobie mój pierwszy tatuaż. Siacha w pełni... Adam Myszek i Myszka (1) W pełni profesjonalna obsługa, szybko, prawie bezboleśnie, higienicznie.... Ewa POLECAM!! (1) z*******y klimat, pełen profesjonalizm, przystępne ceny. Polecam zarówno... N. czaaaad! (1) Pełen profesjonalizm! Atmosfera na pełnym luzie - sympatycznie miło i... AdRa Polecam! (1) Mój pierwszy tatuaż i jestem bardzo zadowolona! Może mój wzór nie był zbyt... Jula kulkaa - opinia (1) Super ekipa! studio full wypas! tatuaze na najwyzszym poziomie ;)... kulkaa ZAJ....IE! (1) Polecam studio razy milion! dziarki idealnie wykonane, jestem z nich bardzo... małyGoh jazz-cool - opinia (2) jestem bardzo zadowolony z tatuażu, wykonał go Paweł, projekt innego kolesia... jazz-cool duże 5 ! (1) Witam, korzystałem kilkakrotnie z tego studia, jestem mega zadowolony, dobre... brt GORĄCO POLECAM (1) Profesjonalnie,czysto,miło,klimatycznie.Tautuaż wykonywał Darek.Arcydzieło w... Dr.J dzieki pawel (1) obsluga bardzo mila fajne chlopaki profesjonalisci przede wszystkim wszystko... ania rewelacja (2) idealne warunki, wspaniala obsluga, mila atmosfera, prawie bezbolesnie... mala mi